Zvaigžņu tulks: Rudens pirmajā dienā un visu…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Rudens pirmajā dienā un visu…

Rudens pirmajā dienā un visu skolu svētkos, kas šogad iegadījušies brīvdienā, tev var nākties nomaksāt morālos un arī materiālos parādus par agrāk pieļautām kļūdām, ja tādas pieļautas tavā dzīvē. Tātad sēto sēklu izdīgušie augļi būs jāsavāc – vai nu skaistie un sulīgie vai ne tik pievilcīgie. Šodien nedrīksti būt sīkumains, mantkārīgs un mānīgs.

Šodien beidzot pienācis labvēlīgs laiks salauztu siržu saremontēšanai un pieraudāto kabatas lakatiņu žāvēšanai. Vislabāk palīdzēs dziļas un intīmas sarunas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Gladiolu kātu un asteru pušķu mēnesis sākotnēji tev sagādās pārdomas par naudas un konkurences tēmu, kas aktivizēs spriedzes un nemiera hormonus. Un tad jau nebūs runa par pārdomās pavadītām nakts stundām, bet par bezmiegā nomocītu dzīvības spēku. Vitamīns un tabletīte šajā situācijā būs tikai un vienīgi ārkārtīgi stingra pašorganizācijas sistēma. Tas nebūs viegli, bet noteikti ir tā vērts.

Darbā un profesionālajās izpausmēs zobrati griezīsies sinhroni un ar nelielu paātrinājumu. Īpaši intelektuālā darba jomās, jo septembris būs ideju, iniciatīvas izrādīšanas, intelektuālu meklējumu un radošu domu piesātināts. Gandarījumu vari izjust no iespējas veiksmīgi notirgot savas idejas. Tava intelektuālā potenciāla noiets būs atkarīgs no iespējas izbraukt neitrālās teritorijās un mārketinga pasākumi būs daudz ienesīgāki, ja organizēti tālāk no birojiem un semināru telpām.
Personīgajās finansēs vajadzētu sagatavot pēdējo mēnešu bilanci, lai mierīgs prāts. Novelkot svītru un izanalizējot situāciju, redzēsi sava ražīguma augļus. Bildei vajadzētu būt pozitīvai tikai neaizmirsti izdarīt secinājumus un mācīties no kļūdām.
Attiecību pavēlniece puķainā rudens mētelītī šomēnes mudinās tevi kārtot saskarsmes un sirds lietas ar lielu prāta līdzdalību. Prasme sarunāties, pārraidīt savas domas un arī uztvert cita raidītos signālus veidos intelektuālo attiecību savienības un tad jau uz šīs bāzes var domāt būvēt ko jutekliskāku. Attiecībām izvēlies emocionāli komfortablu un drošu vidi.

Vērsis. Septembrī tava drošību un stabilitāti alkstošā daba ļaus apmeklēt tikai pārbaudītas un tavu vērtību testu izturējušas vietas un pasākumus. Ja būs izvēle, dosi priekšroku nedaudz apnikušam, bet drošam variantiņam. Šeit arī uzpeldēs veselības riski. Pieradums un atslābinātā uzmanība var pienācīgi nenovērtēt negaidītās šoka stresa situācijas un, tad jau psihosomātikas uznāciens visā tās krāšņumā.
Pāri septembra profesionālajam debesjumam klāsies labvēlīga blāzma, kas tev nodrošinās dvēseles mieru, bet vairos pasivitāti. Vari sakārtoties, pārkārtoties, sagatavoties, ieņemt vajadzīgo starta pozīciju. Ja galīgi nevarēsi izvairīties no darba pienākumiem, labprātāk to darīsi kādas savienības ietvaros. Pleca sajūta sniegs morālu gandarījumu, un sabiedrotie neļaus palaisties slinkumā. Mēneša otrajā pusē vari saņemt sadarbības piedāvājumus un slēgt līgumus, bet nauda šoreiz būs vājš kārdinājums. Lēmumus pieņemsi pēc patikšanas principa.
Septembris atver mīlas vārtus un mudina lūkoties ar ko padalīties ar silto šallīti. Šajā sfērā daudz dzīvības un rosības. Attiecību un partnera nozīmīgums pieaugs, padarot tos par pasaules un dzīves centru. Svarīgi piebilst, ka ievērojami pieaugs tavs seksapīls, bet absolūts priekšnoteikums ir izvairīties no nepiedienīgas un izaicinošas uzvedības. Stabilajās savienībās lieliem soļiem iesoļos piepildījums, maigums un harmonija.
Ir pienācis laiks meklēt jaunus draugus un organizēt pasākumus un ballītes ar vecajiem.

Dvīņi. Izskatās, ka uz skolas maratona startu būsi labā fiziskā un mentālā kondīcijā. Mēneša pirmo pusi vēlams vadīt rāmi un pareizi – jārūpējas par nomoda un miega pareizām proporcijām, jāmet līkums riskantām aktivitātēm un pašam ar savu galvu jāizvēlas sporta nodarbes. Nedrīksti ļauties bara instinktam.

Darba savienībās, koalīcijās, sadarbībās un visās citās tā izpausmes formās septembrī sagaidāms acīmredzams uzlabojums vai vismaz saspīlējuma mazināšanās. Pats vien būsi visu šo pārmaiņu centrā un tava personīgā atslābināšanās vieglākus padarīs visus sabiedriskos un profesionālos kontaktus elastīgākus. Kad ļausi darījumu upei dabīgi plūst, arī naudiņa parādīsies. Vienlaikus ar finanšu pieaugumu, pieaugs arī tava apetīte pagalam nelietderīgi tērēties. Ar ļoti skrupulozu un atbildīgu laika plānošanu un kontrolētu plātīšanos vari sasniegt vairāk, nekā cerējis.

Personīgās attiecības arī kļūs vieglāk vadāmas, bet priekšlaicīgi nesapriecājies, jo visi grāvji vēl nav pārvarēti. Psiholoģiski tev paliks vieglāk, arī palielināsies pārliecība par savu varēšanu un pievilcību, kas var lieti noderēt uzrunājot kādu iepatikušos cilvēku. Mīlas dievietes veltes vajadzētu izmantot viscēlākajos nolūkos. Svarīgi respektēt dzimtas un ģimenes tradīcijas.

Vēzis. Tava dzīves apetīte septembrī pieaugs lēni, bet konsekventi un mēneša pēdējā dekādē jau optimismā un priekā piepūstiem vaigiem, varēsi baudīt jaunās rudens sezonas piedāvāto repertuāru. Lai neiekristu tradicionālajā pirmsrudens depresijā, vēdini galvu un koncentrējies uz svarīgāko.

Nesen darbā piedzīvotā šķēršļu josla jau aiz muguras un spiediens, ko izjuti darba kontekstā iet mazumā. Šomēnes centies koncentrēt savas lietišķās intereses uz zināšanu padziļināšanu vai savu apvāršņu paplašināšanu. Virziens nav svarīgs, ka tik pašam paliek kāda pievienotā vērtība. Komandējumu vai darba izbraucienu laikā ar kolēģiem var sanākt asākas vārdu pārmaiņas un cīņa par pirmās vijoles statusu.
Reālu naudu savā makā saskatīt būs pagrūti, būs jāsamierinās ar virtuālo realitāti.
Personīgajās attiecībās lūkosi pēc diskrētuma, miera un drošības. Visas domas un intereses grozīsies ap māju, ģimeni un kopīgajiem īpašumiem. Ja tev nav kopīgas attiecību platformas, par kuru turēt rūpi, nežēlo sevis izdaiļošanai un pievilcības vairošanai un pārējais jau būs atkarīgs no garastāvokļa, gadījuma, kompānijas vai vientulības intensitātes. Visuma spēki tev pastiprinās kaisles devu un apveltīs ar pavedināšanas mākslu.

Lauva. Nacionālajā skolu starta solidaritātes mēnesī vairies no ieslīgšanas pārmērībās. Zinību svētkos jāmeklē garīgā dimensija. Psiholoģiskais tonuss būs ciešā sasaistē ar tuvākās vides harmoniju. Nebūt mazāka nozīme jāvelta fiziskiem vingrinājumiem, dejām, seksam – visam, kas efektīvi noārda uzkrātās enerģijas rezerves.
Septembrī darba savienības un partnerības visās to izpausmēs prasīs īpašu uzraudzību un pacietīgu attieksmi. Biznesa savienības var piedzīvot otro elpu mēneša pēdējā dekādē. Izvairies no agresīviem cilvēkiem vai lietišķo darījumu kārtošanas izmantojot spēka pozīcijas.
Lielākā šķēpu laušana darbā būs nevis par procesiem, precēm vai pakalpojumiem, bet gan par naudu. Pūles būs jāinvestē, meklējot pavisam svaigus ienākumu avotus. Var nākties pārdot kādas vērtības, lai iegūtu brīvas naudas līdzekļus. Paveries atpakaļ un novērtē, ko nesenā pagātnē esi salaidis grīstē. Ar pacietību būsi vinnētājs.
Personīgo attiecību taka septembrī var būt pārsteigumu zvaigžņu lietus izgaismota, tāpēc labāk nodrošināties ar vīgriežu tējiņu vai nervostrong paciņu. Savienību un pāru attiecības būs jālaiž caur vērtību filtriem, atsijājot nevērtīgo. Izdzīvos tās ar spēcīgo sakņu sistēmu. Tikai nesasteidz notikumus! Vislabāk lēmumus pieņemt mēneša beigās, jo tad jūtu saikne ar prātu un domām būs spēcīgāka. Vēl vari piedzīvot kādu atkalsatikšanos, kāda atgriešanos, vēl vienas iespējas došanu.

Jaunava. Septembrī tevi sagaida daži paaugstinātas intensitātes brīži, kuros vari pazaudēt savu iekšējo līdzsvaru. Mēneša uzdevums ir nodzīvot pēc iespējas sabalansētāku un harmoniskāku dzīvi. Atrodi kādu cilvēku, kuram uzticēt pienākumus, ar kuriem pats netiec galā. Ja sakāpināto dzīves intensitāti mēģināsi šķaidīt ar lielu daudzumu dzērienu, būs nopietna slodzīte nierēm.

Kā jau zinību mēnesī pieklājas, gandarījumu gūsi no darbiem, kuri saistīti ar izglītību un studijām, kultūras un mākslas sakariem, biznesa vai mācību ceļojumiem. Ja nekas no minētā neietilpst tavos ikdienas pienākumos, iespējams, vari izkombinēt kādu mācību semināru vai kvalifikāciju paaugstinošus kursus.
Lai gan lielākā psiholoģiskā slodze tevi sagaida ienākumu un izdevumu sakarā. Nāksies nopietni piestrādāt, lai vismaz saglabātu maka bilanci pa nullēm. Naudas ceļi var kļūt neizdibināmi – tā var kaut kur noklīst, aizkavēties, iekrist kāda cita kabatā. Šobrīd liela mēroga finanšu aktivitātēm jāmet lieli līkumi. Atliec minētās darbības līdz oktobra sākumam.
Attiecībās iesākusies notikumu virtene ar ziemeļblāzmas elementiem vēl turpinās tevi vajāt un pārsteigt arī septembrī. It kā pašam netrūktu finanšu problēmu, tās aptvers un iesprauksies arī tavās personīgajās attiecībās. Ja jūtās parādās materiālais aspekts, visa situācija kļūst emocionāli smaga. Bet nekaisi sev pelnus uz galvas, jo tiklab tās var būt mīļotā cilvēka problēmas, kura stīgas ievijušās jūsu guļamistabā. Daudz košāka bilde rādās, ja guļamistabā esi viens. Var nospīdēt kāds romantisma caurstrāvots ceļojums vai juteklisks kārdinājums aiz trejdeviņiem kalniem.

Svari. Septembrī entuziasmu izstaros katra tava šūna un tā būs tik daudz, ka droši varēsi padalīties ar pārējiem. Enerģijas kulminācijas brīžos sajūtas robežosies ar stresu un adrenalīns šļakstīsies pāri malām. Ja neaizmirsīsi par veselīgu dzīvesveidu, varēsi trallināt visu mēnesi.
Profesionālajā un biznesa vidē septembrī viss kustas, čab, tiecas. Dēļ neparastām situācijām un negaidītiem notikumu pavērsieniem, priekšnieki tevi turēs īsajā saitītē. Pārāk nebēdāsi, ja algotais darbs nav vienīgais iztikas avots. Ja pats stūrē uzņēmēja kuģi, būtu lietderīgi pārskatīt plānus, veikt personāla un inventāra revīziju. Ja prāta dzims jaunas biznesa vai darba idejas un noteikti tādas radīsies, visus sagatavošanās darbus vari veikt jau šomēnes. Pārejā uz jauno mēnesi būs pagrieziena punkts ar īstu turbo enerģiju.
Mēneša sākumā trauslais jutekliskums neļaus tev triumfēt un plūkt laurus mīlas kuluāros. Bet liec aiz auss, ja kādu nevari dabūt, tātad tev to nevajag. Klausi kosmosa norādēm. Septembra pēdējā dekādē, kas tik nevar atgadīties! Jauna mīla vai vecās restartēšana, jaunu teritoriju apgūšana, emocionālās pieredzes paplašināšana. Šur tur pa kādai kļūmītei var gadīties, bet ja vēlies būt laimīgs, neņem tās galvā. Notiekošajā var gadīties aizmirst savas labās manieres un ieslīgt pārmērībās, bet, iespējams, tās arī nāks par labu.

Skorpions. Septembris sāksies ar iekšēju apņēmību līdz salnām visus darbus apdarīt un tad ļauties rudens laiskumam. Tas izpaudīsies nenogurdināmā rosībā, visu komandēšanā un notiekošā pārliecinošā kontrolē. Šāda iespringšana var novest pie spēku izsīkuma pašā svarīgākajā laikā. Ieteicams piebremzēt sprinta uzrāvienu un pieturēties pie garākas distances tempa.

Visi grupu vai sabiedriskie darbi – īpaši politikā, buksēs un neļaus tev būt ievērotam un novērtētam. Tevi vilinās gozēšanās sabiedrībā, pratīsi ap sevi pulcēt cilvēkus. Iedvesmo citus, pārliecini, piesaisti līdzīgi domājošos ar spēcīgu retoriku, savu viedokli demonstrē aktīvi un konstruktīvi. Tikai tā profesionālajā sfērā tev izdosies piesaistīt sponsorus projektiem, nodrošināt varas pārstāvju aizbildniecību.
Ienākumi būs apmierinoši, bet septembrī tevi pat vairāk interesēs ietekme, nevis nauda. Izdevumi saistībā ar nekustamajiem īpašumiem var izrādīties daudz iespaidīgāki, nekā sākumā esi rēķinājies.
Emocionālo un intīmo attiecību dzīve ārēji būs nevainojama un citu acīm apskaužama. Tas, kas risināsies tavā sirsniņā un mājās aiz aizvērtām durvīm, jau būs cits stāsts. Tavas un mīļotā cilvēka vēlmes, plāni un rīcība nebūs sinhroni, kas radīs vienu otru sarūgtinājumu. Šomēnes visas atbildības un pienākumus pret mājiniekiem jāievēro ar īpašu precizitāti. Lūkosi pēc atsaucīgas auditorijas, kas atbalstītu tavu izplānoto ģimenes dzīves vai attiecību scenāriju.

Strēlnieks. Gara un ķermeņa kondīcijai septembrī piešķirsi lielu nozīmi līdz brīdim, kad rudens miglā visi ceļi šķitīs vienādi un visi ierobežojumi aizmirsīsies. Organisma izturība un imunitāte reizēm var pievilt, tāpēc siltāku jaciņu un aveņu tējiņas krūzi turi pa rokai.
Darbā šomēnes gribēsi tā smuki strādāt, lai pašam, bosiņam un sabiedrībai prieks. Visi redzēs tava darba augļus, gaišo galvu vai zelta troni. Pats par to būsi gandarīt, uzmanīgi ar atzinību, ka nesakāpj galvā! Vairāk uz oktobra pusi aktivizēsies intelektuālās spējas, varēsi paspīdēt ar kalkulāciju precizitāti un vārdu ekvilibristiku.
Kolektīvie projekti šomēnes nav priekš tevis, vari pazaudēt naudu vai iekulties parādos.
Attiecību un laulības dzīve var šķist vienmuļa un ciest no darba pienākumu un laika trūkuma. Izņēmums ir, ja strādājat vai mācāties kopā, bet tur var būt citi mīnusi. Zvaigznēm ir pienākums brīdināt par dienesta un alma mater romānu iespējamību. Kā uz to reaģēsi, lai paliek tavā ziņā. Pateicoties garajiem vakariem ar daudzveidīgu un piesātinātu kultūras dzīves piedāvājumu var dzimt jauna un skaista savienība, turklāt ilgtspējīga.

Mežāzis. Dūmakainās rīta saules mēnesis tev būs dinamisks un ļoti saspringts, tāpēc uz mēneša beigām iekšējo enerģiju bāka var izrādīties patukša. Centies to piepildīt ar dabas velšu dziedinošo spēku, nevis ar sintētiskiem stimulatoriem un mākslīgiem relaksantiem.

Kas attiecas uz darbu, tad šis var izrādīties tavs slēpto dārgumu lādes atvēršanas veiksmīgākais periods. Parādīsies iespējas un tām ārkārtīgi labvēlīgi nosacījumi – tieši kā radīti tev. Tavas personības autoritāte izgaismosies, labo attiecību uzturēšanas iemaņas lieti noderēs plānu realizācijā. Varbūt vissvarīgākais nosacījums būs vadoņu, priekšnieku un varas smagsvaru atbalsts. Visas minētās komponentes nodrošina panākumus, bet kur panākumi, tur arī naudiņa nāk.
Debesjuma spēki būs dāsni un miermīlīgi pret tavu partnerattiecību dzīvi. Tieši šomēnes vari kalt plānus lūkojoties tālākā nākotnē. Arī šo dzīves sfēru uzlūkosi gana pragmatiski un ciešā sasaistē ar savām karjeras iespējām. Sabiedriskās aktivitātes pavērs jaunas iepazīšanās iespējas, bet dzīvesbiedriem harmonisku un dzīvespriecīgu satikšanu. Labā ziņa ir tā, ka nekritīsi nekādās pārmērībās drīzāk būsi askēts un pat vientuļnieks.

Ūdensvīrs. Jauno skolas somu un krāšņo flomasteru mēnesī būsi pārmērīgi rosīgs ar tieksmi uz risku un pat agresiju. Bet tas ir abpusgriezīgs zobens, jo vari uztrāpīt uz sev līdzīgu tipiņu. Tava vielmaiņa tiks galā ar visiem pārsteigumiem, tomēr ja tā piedzīvos īstu šoku, var gadīties palikt mājās dēļ rudens velšu pārēšanās simptomu uzliesmojuma, kamēr citi dosies sēnēs vai kartupeļu vagās.
Profesionālajā sfērā septembrī ir nepieciešama stingra un konsekventa darba organizācija. Īsi un skaidri uzdevumi, saprotama ceļa karte un pacietība. Ļauj prātīgiem priekšniekiem tevi vadīt, tad galapunktā nonāksi sveiks un vesels. Iniciatīva un darboties griba var tikt bloķēta visnegaidītākajā veidā un brīdī un viss dēļ neprognozējamas naudas plūsmas. Esi uzmanīgs, ja finanšu intereses nākas dalīt ar kādu partneri, sabiedroto vai ģimenes locekli.
Mīlas dzīves notikumi septembrī būs ar sakāpinātu psihoemocionālo fonu. Mīļotais var kļūt par nepamatotu baiļu, aizdomu un greizsirdības objektu. Būs tendence ieslīgt pārliekā sajūtu un situāciju analizēšanā, kas beigsies ar vilšanos un izraisīs konfliktus. Lai izvairītos no psihes tarakānu postošās ietekmes, ieteicams doties kopīgā ceļojumā vai baudīt kultūras dzīves sniegtos piedāvājumus. Kā absolūtu prioritāti definē izvairīšanos no situācijām, kas potenciāli var pāraugt konfliktā vai vardarbībā.

Zivs. Skolu maratona starta mēnesī visas trauksmes, akūtās un iedomātās kaites būs palikušas pagātnē, fiziskais un psiholoģiskais tonuss lēnītēm un tomēr acīmredzami pieaugs. Izmanto rudens velšu un dabas dziedējošo spēku, visādus dārzenīšus, auglīšus, uguns un ūdens rituālus.
Darba vide kļūs harmoniskāka salīdzinājumā ar iepriekšējiem mēnešiem, pat ja negūsi plaši rezonējošus panākumus. Vismaz izpaliks neiespēto darbu gūzma, kas neļauj naktīs gulēt. Ja tev ir padomā neliela reorganizācija, sava vai uzņēmuma tēla atjaunošana, septembris būs šādiem darbiem ļoti piemērots. Uzdrošinies izcelt saulītē kādu no saviem talantiem un prasmēm, kuru biji noracis dziļi, sen un uz visiem laikiem. Mēneša beigas jau izgaismos sasniegumus un finansiālu apmierinājumu, uz kuru tā esi cerējis.
Septembrī var atvērties dažas it kā sadzijušas emocionālās brūces, sanāks konfrontēties ar netipiskām jūtu situācijām – sarežģītām, kuras mudinās pārdomāt seksualitātes, brīvās mīlas, kaisles, piedzīvojumu un vecāku atbildības tēmas. Šomēnes ir vēl pāragri pieņemt galīgos lēmumus, jo apstākļi var mainīties kā negaisa laikā. Par sasāpējušām problēmām meditē, vizualizē labvēlīgos risinājumus un arī neaizmirsti par konkrēta, uzrakstīta rīcības plāna nepieciešamību.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!