Zvaigžņu tulks: Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers…

Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi. Vajag ļauties kādām izklaidēm ar ne pārāk augstu enerģijas patēriņu. Vislabāk savus pieticīgos spēkus ieguldīt kādās ģimenes aktivitātēs.

Darbā ieteicams ieklausīties citu viedoklī. Prāts būs aizņemts ar domām par kādiem nepabeigtiem darbiem vai neadekvātu rīcību.

Romantikas un patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Piektdienai neraksturīgi valdīs relatīvs miers un klusums. Nekādu dižo rosību vai notikumus nevajadzētu gaidīt. Parādīsies pa garlaicības notij un stūros sasēdīs nekā nedarīšanas rūķi.

Vērsis. Romantiskie jautājumi nodarbinās tavu prātu un sirdi. Patikšanās sfērā var parādīties kāda sadzīviska nesavaldības izpausme, par kuras eksistenci pat neesi nojautis.

Dvīņi. Tavas pēdējā laika darbības šķitīs bezjēdzīgas. Tavas jūtas un uzupurēšanās netiks ievērotas. Tie nav pamatoti uzbraucieni, atslēdz prātu un tik daudz neanalizē citu rīcību.

Vēzis. Gribi vai negribi, nāksies kļūt par starpnieku darba biedru, radinieku vai paziņu savstarpējo darījumu kārtošanā. Liec lietā savu intuīciju un arī neaizmirsti par diplomātiju.

Lauva. Tevi var vajāt vainas sajūta par kādu nepabeigtu darbu vai neizdošanos. Palaid to vaļā, un garastāvoklis riktīgi uzlabosies. Atceries, nav ko baidīties no situācijām un attiecībām, kuras nevari ietekmēt.

Jaunava. Šodien kāds no draugiem vai paziņām tevi var pārsteigt vai nopietni sarūgtināt. Padomā, vai tam nav kāda sakara ar tavu rīcību nesenā pagātnē. Pamaini savu attieksmi, un viss nokārtosies.

Svari. Tukša fantazēšana tev nepalīdzēs, bet, ja kādu vai kaut ko esi noskatījis, sagatavo pamatīgu darbības plānu. Vari sagaidīt uzmanības mirkļus no cilvēkiem, kuri sen nav bijuši tavā uzmanības lokā.

Skorpions. Šodien domāsi par to, kāpēc pēdējā laika notikumi tavu dzīvi iekrāso ne pārāk spilgtās krāsās. Pie viena tev derētu pafiltrēt savu rīcības taktiku un nepaļauties uz visādiem nepārbaudītiem cilvēkiem.

Strēlnieks. Neizaicini likteni. Ieteikums pavadīt dienu nekur nezīmējoties un nerādoties. Ne pārāk bieži ir tādas dienas, kad vajag nogaidīt. Nesteidzies atbildēt uz uzaicinājumiem vai kādiem piedāvājumiem.

Mežāzis. Tava atklātība un tiešā runa var nostrādāt tev par sliktu. Centies saglabāt diplomātisku gaisotni pat ļoti sakaitētā atmosfērā, citādāk jūsu attiecībās parādīsies plaisa.

Ūdensvīrs. Noskaņojies uz miermīlīgu noti. Šodien piektdienas vakariņas mājās būs atkarīgas no psiholoģiskās atmosfēras, nevis no konkrētām darbībām. Tavi ģimenes locekļi var meklēt tavu palīdzību.

Zivs. Tik ļoti gribēsies, lai tevi saprot, bet neviens pat nevēlas tevī klausīties. Viss atduras pret neredzamo sienu. Šodien ir darba diena, bet pamēģini atrast iemeslus, lai izrautos no rutīnas un aizietu, kur acis rāda.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!