Zvaigžņu tulks: otrdiena kā garastāvokļa šūpoles. Vienā…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: otrdiena kā garastāvokļa šūpoles. Vienā…

Otrdiena kā garastāvokļa šūpoles. Vienā brīdī var valdīt satraukums, gribēšana un varēšana un tad jau vienaldzība, pesimisms un neveiksminieka sindroms.

Darbā un naudas lietās līdzīga situācija. Iespējami negaidīti pavērsieni, ka būs grūti tos aptvert un konstruktīvi sagrupēties, tāpēc būs jāimprovizē. Tiksi atalgots un novērtēts par dūšas un tvēriena izrādīšanu. Pataupi savas labākās etīdes īpašām situācijām, lai tās nepaliek pilnīgi neievērotas.

Attiecību jautājumu risināšanā šodien jābūt maksimāli atklātiem un patiesiem. Neatļaujies nekādus piesegtus gājienus. Ja nonāksiet līdz nopietnajai runāšanai, tad pratīsi pašu nelabo aizrunāt.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Nav nekādu ierobežojumu tavai naudas apritei. Ja skaidri apzinies, kas tev nepieciešams, vieglu roku visu iegūsi. Būsi ieguvējs visos darījumos, kuros iesaistīsies.

Vērsis. Izmanto savas priekšrocības sacensībās ar konkurentiem, bet negaidi neiespējamo. Ja esi izdarījis pat vairāk kā tavos spēkos, zini, ka vari izdarīt vēl mazliet. Tad nomierinies un gaidi rezultātus.

Dvīņi. Attiecību jautājumu risināšanā šodien jābūt maksimāli atklātiem un patiesiem. Neatļaujies nekādus piesegtus gājienus. Ja nonāksiet līdz nopietnajai runāšanai, tad pratīsi pašu nelabo aizrunāt.

Vēzis. Neprognozējamība tev nepalīdzēs veikt dažus pavisam ikdienišķus pienākumus. Iespējami negaidīti pavērsieni, ka būs grūti tos aptvert un konstruktīvi sagrupēties, tāpēc būs jāimprovizē.

Lauva. Tev būs svarīgi ievērot kārtību, precizitāti un turēt dotos solījumus. Nedrīksti nokavēt darbu termiņus un mainīt plānus un atteikties no pienākumiem, jo tā sabojāsi savu un citu dzīvesprieku.

Jaunava. Atrisini un izrunā domstarpības nekavējoties, nekrāj aizdomas un aizspriedumus. Sarunās vari uzņemties konsultanta lomu, bet dialogos tev nebūs neviena oponenta, kurš varētu daudz maz cienīgi turēt līdzi taviem prāta apvāršņiem.

Svari. Šodiena tev sola galējus apziņas stāvokļus. Vienā brīdī var valdīt satraukums, gribēšana un uzdrīkstēšanās un tad jau vienaldzība, pesimisms un “lūzera” sindroms. Tikai pats sevi vari no šā purva izvilkt.

Skorpions. Pacietība, pašdisciplīna un profesionālisms palīdzēs notušēt tavu sakāpināto autoritārismu. Jebkurš darbs prasīs gan izveicību, gan personības spēka demonstrējumus. Vakarpusē lūko, kā varētu veselīgi atslābināties.

Strēlnieks. Esi gatavs risināt kādu finanšu problēmu, kas saistīta ar svešu naudu. Šajos jautājumos tevi pieaicinās kā konsultantu vai galvotāju. Nespēlējies ar likumiem un noteikumiem.

Mežāzis. Nekavējoties risini savas finansiālās problēmas. Nokārto lietas, kas saistītas ar parādiem, nodokļiem, kredītiem un mantojumiem. Esi prātīgs – netērē tikai tāpēc, ka tev parādījusies neparedzēta nauda kontā.

Ūdensvīrs. Šodien vari paļauties ne tikai uz saviem sakariem un pieredzi, bet arī uz savu caursišanas spēju. Tiksi atalgots un novērtēts par dūšas un dzelžaina tvēriena izrādīšanu.

Zivs. Profesionālajā sfērā tiksi atalgots un novērtēts par uzdrīkstēšanos ķerties pie darbiem, no kuriem citi bēg pa gabalu. Pataupi savu labāko sniegumu īpašām situācijām, lai tie nepaliek pilnīgi neievēroti.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru