Zvaigžņu tulks: Novembris startē ar dienu, kurā…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Novembris startē ar dienu, kurā…

Novembris startē ar dienu, kurā pārņemt kontroli pār notiekošo būs sarežģīti un dažbrīd neiespējami. Viss slīdēs ārā no kontroles un notiks pilnīgi pretēji prognozētajam. Svarīgākais šādā situācijā ir apvaldīt vilšanās sajūtu un neieslēgt panikas režīmu.

Komercijā, biznesā un naudas lietās sastapsies ar konkurenci, kuru iepriekš nebiji pietiekami novērtējis. Svarīgi ir spēlē ievērot noteikumus, likumus un morāles kodeksu.

Mīlas un draugu būšanās parādīsies neparastas uzvedības pazīmes, kas plānotajam var pārvilkt svītru. Tiksi dāsni apbērts ar draugu padomiem attiecībā uz tavā personīgajā dzīvē notiekošo.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šajā tumsas triumfa mēnesī varēsi palielīties ar augstu personīgās aktivitātes un entuziasma līmeni. Vēlmju līmenī dominēs vēlēšanās kaut ko mainīt tajā pasaules daļā, ar kuru saskaries vistiešākajā veidā. Vadies pēc principa ”ja gribi izdarīt labi, dari to pats”.

Novembris noteikti nav laiks, lai izšķērdētu sevi sīkumos. Profesionālajā aktivitātē izvēlies vienu svarīgāko mērķi, un ej uz to, nelūkojoties apkārt un nenovirzoties no ceļa. Lielā gribēšana iegūt visu un tūlīt var sabojāt tavas izredzes, tomēr nepavisam nedrīksti aizmirst, ka tieši sapņi bruģē ceļu uz realitāti. Nelutini sevi ar atlaidēm un cīnies ar slinkumu. Nepieciešamību pastrādāt brīvdienās uztver kā iespēju, nevis kā sodu.
Šomēnes nesteidzies tērēt naudu, kura negaidīti var iekrist tavā maciņā. Šie līdzekļi tev lieti noderēs nākošajā mēnesī, kad būs dāvanu gādāšanas un gada rēķinu apmaksas laiks.

12. novembra pilnmēness tavā personīgās dzīves lauciņā ir laiks, kad bīsties kļūt pārāk aizdomīgs, greizsirdīgs un valdonīgs. Tavas paranoiskās izjūtas būs pilnīgi nepamatotas. Šo stāvokli nedrīkst ielaist hroniskajā fāzē, savlaicīgi jāārstējas un to vislabāk izdarīt ir atklāti izrunājoties. Ja tavas attiecības ir pašā sākumpunktā, sargā un lolo tās. Esi ļoti piesardzīgs, jo nieka neapdomīgs gājiens var viegli pārraut vēl smalko uzticības pavedienu. Neļauj mīļotajam domāt, ka tavu uzmanību ir piesaistīji kāds cits.

Līdz Mārtiņiem vēl veļu laiks un šim laikam raksturīgās ķermeņa izpausmes – pazemināta imunitāte un slimību norise ar augstu temperatūru. Neķer pēc ātrajiem temperatūras pazemināšanas līdzekļiem, bet dod priekšroku granātāboliem, dzērvenēm, burkāniem un bietēm.

Vērsis. Novembrī nekas nevarēs aizstāt sajūtas, kas saistās ar mājām – siltās zeķes, kamīnu, krāsniņu, smaržīgas tējas krūzi vai aromātisku vīna glāzi. Kas nu kuram, bet stāsts ir par mājām. Tikai pārbaudītas vērtības un vecie cīņu biedri gādās par tev tik svarīgo drošības sajūtu. Dvēseles komforts radīs nepieciešamos apstākļus, lai mierīgi un racionāli paraudzītos nākotnē.
Darbā šomēnes vēlams ieturēt mērenu tempu un nesasteigt notikumus. Nav īstais laiks grandiozām metamorfozēm, lai gan sapņošana nav aizliegta. Vadība būs saprotoša un atbalstoša jautājumos, kas skar profesionālās kvalifikācijas celšanu. Tieši intelektuāls darbs tev sniegs gandarījumu un vainagosies ar labiem rezultātiem. Ap 12.novembra pilnmēnes laiku jābūt piesardzīgam, parakstot līgumus un slēdzot vienošanās.
Veselīgās ambīcijas izpaud finanšu labklājības vairošanas mākā. Finanses būs pietiekošas, lai apmierināti gandrīz visas saprātīgās vēlmes.

Attiecības ar ģimeni un tuviniekiem sniegs mierpilnu gandarījumu. Strīdi, aizvainojumi izgaisīs, bet nepieciešamība uzturēties mīļoto mājinieku sabiedrībā tikai pieaugs. Ciešā kopā būšana ļaus patiesi izprast sava dzīvesbiedra vēlmes, kuras iepriekš dažkārt apšaubīji.
Ja esi brīvā cilvēka statusā, met pie malas kautrību. Tev noteikti izdosies piesaistīt noskatītā cilvēka uzmanību, ja pārvarēsi iekšējās bailes un mazvērtības kompleksu. Šajā vistumšākajā laikā neslēpies, ej gaismā!

Šomēnes, lai justos garā un ķermenī vesels, nedrīksti iestigt negatīvismā un rūpējies par savu attiecību enerģētisko tīrību!

Dvīņi. Vēlā rudens skrējiens tev izvērtīsies nervozs un emocionāli jūtīgs. Taktiskums attiecībās un klusēšanas zelts tev palīdzēs mazināt vainas sajūtu, ko radīs nesavaldīgā izturēšanās pret citiem. Novembrī veselīgs “pofigisms” būs tieši vietā un laikā!

Profesionālajā darbībā novembrī jānoskaņojas uz panākumu un veiksmes nots un to varēsi panākt, ja spēsi slāpēt slimīgas un aizvainojuma pilnas reakcijas uz darba kolēģu vēlmi iejaukties darba procesā, pamācībām un aizrādījumiem. Veselais saprāts lietu un notikumu kārtības izpratnē palīdzēs nesasteigt, nepārcensties un tu redzēsi, ka daudzas problēmsituācijas atrisināsies un pat pavērs iespēju durvis. Gadījumā, ja lūko pēc iespējas piestrādāt, veiksmīgāks būs mēneša sākums. Šajā laikā noslēgtās vienošanās var pārtapt ilgtermiņa sadarbībā. Tomēr šomēnes nesteidzies aizbēgt no pamatdarba, jo finansiāli būsi zaudētājs. Impulsīvi rīkojoties ar naudas līdzekļiem novembrī vari iekulties materiālos zaudējumos, tāpēc kā šaha spēlē jāspēj redzēt vismaz trīs gājienus uz priekšu.

Ja esi atbildīgās un oficiālās attiecībās, nāksies trenēt atturību, jo kāds par visām varītēm mēģinās tevi novest no tikumības ceļa. Tas nebūs no tiem vieglākajiem uzdevumiem, jo eņģelis kārdinātājs tev sēdēs uz pleca un saldkāri mudinās izmantot sen pelnīto izklaides iespēju. Ja noturēsi aizsardzību, būsi varen lepns un tikai vēlāk sapratīsi, ka bija tā vērts.
Savukārt, vientulības māktajiem, šomēnes tiešām nevajadzētu censties uzpūst liesmu sen nodzisušās oglēs.

Ņemot vērā novembra uzbudināto psihoemocionālo fonu, veselības saglabāšanai vajadzētu atturēties no stimulējošiem dzērieniem, nemaz nerunājot par citām vielām. Kliedē spriedzi ar fizisku slodzi un pirtīm.

Vēzis. Šajā vistumšāko auku laikā nebaidies kļūt pārlieku sentimentāls, nesaprasts vai smieklīgs. Skumju un apjukuma brīžos aizmirsti par nosacījumiem, un atļaujies nodarboties ar to, ko mīli visvairāk šajā pasaulē. Domā ārpus klišejām, zīmē, dziedi, dejo, skaties kino, sarunājies ar kokiem. Vismazāk satraucies, ko citi varētu padomāt!

Darba jomā novembris iesāksies ar kāda projekta, līguma idejas realizācijas nobremzēšanu. Tā ir mēneša nepatīkamā ziņa, bet viss pārējais norāda uz to, ka profesionālā dzīve turpina rullēt. Nekādā gadījumā nepievil tos, kuri ar tevi rēķinās un īpaši piestrādā pie sakaru atjaunošanas un uzturēšanas ar tiem cilvēkiem, kuri nākotnē varētu tevi atbalstīt vai sponsorēt. Mēneša beigās, ar jaunā mēness fāzi 26.novembrī, darba augļi kļūs taustāmi un baudāmi. Plātīties ar sasniegumiem gan nevajadzētu, lai nepievilinātu liekēžus un visādus citādus parazītus.
Aina makā un kontā drīzāk iepriecinoša, tāpēc vari tērēties droši. Nākammēnes būs vēl labāk.

Garajos novembra vakaros vēlme mīlēt un būt mīlētam var kļūt pat akūta. To realizēt nebūs tik vienkārši, tomēr vairies no savedējiem, iepazīšanās portāliem, precību aģentūrām un līdzīgām padarīšanām.
Ja novembrī galīgi un neatgriezeniski pieņemsi lēmumus saistībā ar savu jūtu un attiecību dzīvi, nepretojies un neapspied savas vēlmes. Klausi un seko savai intuīcijai, kura būs labākā padomdevēja.

Lai tava psihiskā un fiziskā veselība negādātu raizes, vājumu, skumjas un apātiju transformē jebkādās radošās nodarbēs. Masāžas un spa procedūras arī palīdzēs, ja tās izvēlēsies nevis ar prātu, bet pēc sajūtām.

Lauva. Novembrī tev jāspēj iegrožot sava rakstura destruktīvās izpausmes. Ļaujot tām vaļu, vari sastrādāt nedarbus, kurus vēlāk gauži nožēlosi. Spriedzes un pārdzīvojumu nasta kļūs vieglāka, ja to padalīsi ar kādu uzticamu radinieku. Svešiem cilvēkiem dvēseli neatklāj, jo mūsu mazajā pasaulītē nevar zināt, kurš kuram rads vai draugs.
Profesionālajā sfērā izcelties ar lieliskām diplomāta manierēm būs pagrūti. Tāpēc, svarīgo jautājumu risināšanai, deleģē kādu citu darbinieku. Neapskaužamu iedvesmu un absolūtu atdošanos darbam no sevis negaidi un arī mākslīgi stimulēt to nevajadzētu. Jau tā pieticīgos enerģijas krājumus šomēnes netērē svarīgo darba lietu kārtošanai. Tos labāk atlikt uz jaunmēness laiku – pēc 26. novembra.
Finanšu jautājumus labāk neapspriest un šī būs tava vājā vieta visa mēneša garumā. Strādāšana tikai naudas dēļ aizskars tavu pašapziņu, bet tuvinieku labā būsi gatavs nest šo upuri.

Visas sirds lietas šajā vēlajā rudens laikā tiks uztvertas ar sakāpinātu jūtīgumu. Ar saviem mīļajiem reizēm uzvedīsies kā niķīgs un apvainojies bērns. Tomēr, pat objektīvi sarežģītās attiecības, šomēnes nesteidzies izbeigt, jo tas var izvērsties negaidīti sarežģītā procesā ar skatītāju un klausītāju iesaistīšanu.
Savukārt pavisam cits stāsts veidosies ar dārgajiem, kuri, nedaudz manipulējot ar labiem nodomiem, tevi mēģinās ievilināt laulības rezervāta teritorijā. Bez steigas, draugs, bez steigas. Vēl nav īstais brīdis.

Ar tavu veselību objektīvi visam vajadzētu būt kārtībā, ja vien ne tava spontāni huligāniskā uzvedība. Tai sekas grūti paredzēt. Tātad vēsu prātu, siltas kājas un gudru sirdi!

Jaunava. Šajā gada tumšākajā laikā vari piedzīvot sajūtu, ka esi neredzams un tāpēc arī nenovērtēts. Pārslēdz savu dzīves režīmu uz ļoti konkrētām lietām un situācijām. Divdomīgas situācijas nerisini ar vainīgā meklēšanas metodi, bet gan mācies saskatīt kopainu.
Profesionālajā darbībā rēķinies ar force majeure apstākļiem, kuri neļaus sasniegt to, uz ko esi cītīgi gājis. Bet nebēdā nenieka, nedusmojies uz citiem un nešausti sevi. Pārgrupējies un centies izdabūt iespējamo labumu no radušās situācijas. Darbojies mierīgi, bez spriedzes un radušās problēmas centies risināt kolektīvi. Tāds darba režīms tev palīdzēs taupīt enerģiju, daudz paspēt un beigu galā arī sasniegt cienījamus rezultātus. Lai tevi ne tikai uzklausītu, bet arī sadzirdētu, sarunās ar priekšniecību bāzējies uz stingras loģikas principiem.
Visu, kas skar naudas lietas, rūpīgi pārdomā un nepieņem galīgos lēmumus, balstoties uz vēlmēm un iegribām. Novembrī neaizņemies un neaizdod naudu.

Novembrī atkal piedzīvosi romantikas atmodu un ilūziju atdzimšanu. Atkal aktualizēsies vēsas galvas un siltas sirds tematika. Esi gatavs ignorēt savas vājības, lai atbalstītu mīļoto cilvēku. Atceries, arī Amora roka reizēm nodreb un bulta trāpa neīstajam!

Arī šomēnes veselības ābeci no jauna nebūs jāapgūst – joprojām tava fiziskā kondīcija būs atkarīga no mentālās labsajūtas. Slikts garastāvoklis un negatīvas emocijas jāsvītro no savas ēdienkartes. Savukārt visas pārējās baudas var lietot bez ierobežojumiem.

Svari. Novembra peļķēm bridīsi pāri nebaidoties saslapināt kājas. Jo, protams, tikai drošie un uzņēmīgie beigās dzer šampanieti. Ja izšķirošos brīžos pratīsi līdzsvarot uzdrīkstēšanos ar saprātīgu loģiku, atvērsi jebkuras aizbultētās durvis un nocietinātās sirdis.

Novembra laika prognoze darba vidē sola strīdu ziemeļu vējus un problēmu lietus mākoņus. Lai neciestu no stihiju izraisītā posta, tev jāmāk uzbūvēt gudra psiholoģiskās aizsardzības sistēma. Kontrolēts miers, savaldīts temperaments un tālredzīga kompromisu spēle ir tavas profesionālās izdzīvošanas taktikas pamatā. 12. novembra pilnmēness sabiezinās krāsas – šajā laikā nevarēsi uzticēties saņemtajai informācijai. Pašam arī vajadzēs strikti turēties pie faktiem un nepasniegt tos sev vēlamā gaismā. Strādā ar domu – viss, kas neizdotas šobrīd, rīt ies kā pa sviestu.
Finanšu deficīta jautājumi nebūs novembra aktualitāšu sarakstā.

Laika apstākļi attiecību un jūtu pasaulē mainīgi. Mēdz teikt, ka nav slikta laika, ir tikai nepiemērots apģērbs. Tad nu nodrošinies dažādām iespējām un situācijām. Tavs pastāvīgais partneris būs noskaņojies saņemt visas atbildes uz sasāpējušajiem jautājumiem, bet vai tu būsi gatavs atbildēt? Nevajag sadedzināt visus tiltus, ja grūti saglabāt mīlnieku attiecības, tad vismaz pacenties saglabāt draugu attiecības.

Vitalitātei un veselībai noderēs viss, kas ar mēru un patikšanu. Atceries, ka neapmierinātība izraisa paaugstinātu asinsspiedienu un vēl derētu palietot kādas organismu stimulējošas tējiņas, piemēram, asinszāles tēju.

Skorpions. Vai nav brīnišķīgs laiks, tas novembris! Gandrīz nedalītu uzmanību varēsi veltīt savu personisko vajadzību un interešu apmierināšanai. Vari bagātināt sevi caur dažādām garīgām mācībām, doties izzinošos ceļojumos vai sakārtot savu finansiālo bāzi. Tātad ir varianti.

Darba kvalitātei būs noteicošais faktors konstruktīvu darba attiecību un procesu uzturēšanai. Tomēr šeit nevajadzētu pārcensties. Tam, vai tu pirmais ieslēgsi gaismu un pēdējais izslēgsi, nebūs nekādas nozīmes. Daudz lielāka jēga būs prasmei mobilizēties sarežģītās situācijās. Un te jau tu esi ziķeris!
No kolektīva nenorobežojies, iekļaujies kopējā ideoloģiskajā plūsmā. No konfliktiem jāizvairās ar visām tev pieejamām metodēm, pretējā gadījumā radīsies situācija viens pret visiem. Attiecībās ar citiem agresiju palīdzēs transformēt emocionālā inteliģence, pie kuras gan nāksies piestrādāt.
Novembrī vajadzētu sakārtot naudas lietas un nodrošināties ar nelielu rezervi. Ja sadomāsi investēt, nerēķinies ar peļņu.

Ja laulības solījums ir spēkā un gredzens pirkstā, vairies no romantiskiem pinekļiem, tīkliem un slazdiem ārpus ģimenes. Dzīvesbiedra greizsirdības iznīcinošo spēku izjutīsi uz savas ādas.
Brīvajās savienībās spontāna, neapdomāta un lielmanīga rīcība var dziļi aizskart tavu mīļoto. Tāpēc atceries, ka jūtās ne viss, kas atļauts, ir pieņemams.

Savukārt novembrī ar to ekstrēmu vajadzētu piebremzēt, jo vari sarūpēt sev kādu traumu, kuru nāksies ilgi dziedēt. Pārējais jau kā vēlā rudenī pienākas.

Strēlnieks. Novembrī jutīsi kārdinājumu visu darīt pēc sava prāta, kas attiecīgi neglaimos citu prātiem. Tev derētu objektīvi novērtēt savu uzvedību. Tomēr otrā galējībā arī nevajadzētu krist un šaustīt sevi par izdarītajām izvēlēm.

Profesionālajā darbībā mēģināsi šaut pa visiem mērķiem un darbosies visos virzienos. Par kārdinoši perspektīvajiem darba piedāvājumiem pagaidām paklusē, lai arī būs vēlme pazīmēties. Novembrī pāri visam valdīs sakāpinātā pašapziņa un vēlme visiem nodemonstrēt savus daudzpusīgos talantus. Tā vari pacelt to, ko nevarēsi tālāk panest. Visa mēneša garumā saglabā kritisku skatu uz darba kopainu, neapmaldies ilūzijās un neceri uz brīnumainu lietu nokārtošanos.

Šajā tumšajā laikā personīgajā dzīvē meklēsi stabilitāti, bez strīdiem un intrigām. Daudz domāsi par savu lomu un atbildību esošajās partnerattiecībās. Neiekrīti nožēlas peļķēs par to, ko nevar mainīt un atgriezt. Ko lai novēl taviem dzīvesbiedriem un pastāvīgajiem partneriem? Atjautību, radošumu un dzīvesprieku.
Vientuļnieka un iekarotāja karagājiens novembrī vainagosies ar liktenīgu tikšanos. Dzimušajām attiecībām lemts garš un krāšņs mūžs.

Mēneša izskaņā vajadzētu paanalizēt, kas nāk par labu, kas par ļaunu un restartēties kādā garu un miesu dziedinošā ceļojumā.

Mežāzis. Sev pašam un ļautiņiem par prieku vai izbrīnu, novembrī vairāk ieklausīsies citos. Ja tie citi piedāvās kādu nopietnu štelli, tad divtik ieklausies un iedziļinies piedāvājumā. Nebaidies apvienot spēkus, jo šomēnes barā, kolektīvā vai partnerībā būs lielākas izredzes.

Darbā pārāk tālu netiksi ar sakāpinātu pašpārliecību un stūrgalvīgu dedzīgumu. Palielināt savu atbildības sfēru arī nevajadzētu. Protams, iniciatīva ir apsveicama īpašība, tomēr neaizmirsti par loģiku, ieklausies viedokļos un mācies no citu kļūdām. Uzmanīgi izvēlies darījumu partnerus, un te lieti noderēs tava piesardzība un prasme no pirmās tikšanās atpazīt sliktos un labos ļaudis. Ar likumiem neflirtē un objektīvi izvērtē izgāšanās vai uzvaras iespējas.
Ja darba lietās prognoze šķiet saudzīgi brīdinoša, tad naudas ceļos uz visiem krustojumiem degs zaļā gaisma.

Garie un tumšie novembra vakari ļaus pavadīt vairāk laiku mājās un mīļoto sabiedrībā. Ko tu ar šo laiku iesāksi? Vai sāksi preparēt sava partnera izturēšanos un mērīsi viņa/viņas atsvešināšanās pakāpi. Tikai nesāc šādas muļķības! Tev jābūt emocionāli gudram – attiecības ir daudz vairāk nekā var redzēt un sataustīt. Tad nu meklē ceļus uz šiem dažādajiem saskarsmes un jūtu līmeņiem.

Lai štrams un mundrs varētu soļot pāri visām peļķēm, vajadzētu maksimāli uzturēties svaigā gaisā, pie dabas un vēlams vienatnē, jo tas būs visveselīgākais un dziedinošākais sevis atjaunošanas veids. Nekonsultējoties ar ārstu nedzer zāles un bioloģiski aktīvas piedevas.

Ūdensvīrs. Rudens sākumā dēlī salaistais novembrī ir labojams, ja savas dzīves norises kontrolēsi konsekventi. Meklē izlīgumu ceļus un samierināšanās veidus ar tiem cilvēkiem, pret kuriem esi bijis netaisns. Tev jāsper pirmais solis.

Karjeras un naudas sfērā galvenokārt koncentrējies uz neatliekamajiem uzdevumiem. Tie prasīs ne tikai intelektuālu piepūli, bet arī finansiālas investīcijas. 12. novembra pilnmēness tev izgaismos izdevības, kuras nākotnē sola patīkamus ienākumus. Radušos izdevību panākumu atslēga slēpjas patiesi godprātīgā darbā – nevis priekšniekiem redzot, vai atskaitēs ierakstot. Šomēnes nopelnīto nāksies investēt personīgajā biznesā vai kāda populāra projekta sponsorēšanā. Tālākā nākotnē par šo gājienu varen priecāsies.

Paši svarīgākie notikumi mīlas frontē gaidāmi novembrī. Ja līdz novembrim būsi izvilcis kā vientuļnieks, tad nu likmes uz veiksmīgo likteņa kārti daudzkāršosies. Pievērs uzmanību providences zīmēm un norādēm, nepaskrien garām. Garo rudens vakaru laikā pamanāmi līdzsvarosies mājas klimats un uzlabosies tava kā ģimenes cilvēka reputācija. Laimes putnu ar saldo balsi šomēnes jātur cieši un maigi. Izsprukt var viegli, noķert gandrīz neiespējami.
Rudens izskaņā svaigs gaiss būs tavs dzīvības eliksīrs, tāpēc iemaini braucienus sabiedriskajā transportā vai automašīnā pret pastaigu kājām un piesmakušas sporta zāles vietā izvēlies vieglu riksīti mežā. Redzēsi, nevienam vīrusam nepietiks dūšas tev tuvoties!

Zivs. Cīkstēties ar bargā likteņa piespēlētajām nejaucībām varēsi, ja ievērosi trīs nosacījumus: plāno laiku, esi organizēts un kontrolē savas emocijas. Visur un visi tevī provocēs vēlmi pastrīdēties. Draugs, nedari to un Ziemassvētku laikā būsi gaidīts viesis katrā mājā!

Nu gan ieklausies! Gadalaika tumšie apstākļi var aptumšot tavu spriestspēju. Viens neapdomīgs solis darbā, spēs sagraut visu, ko pacietīgi un ilgi esi būvējis. Neļauj apkārtējiem uzturēties tavas profesionālās dzīves aizkulisēs un arī pats nelien viņu ražošanas palīgtelpās. 12. novembra pilnmēness laikā tavas diplomātiskās spējas būs pazeminātas un takta sajūta iemidzināta, tāpēc svarīgu lēmumu pieņemšana var beigties ar dramatiskiem zaudējumiem.
Naudas darījumos šomēnes nedrošība un bailes būs tavas sabiedrotās. Pateicoties šīm sajūtām tava naudiņa būs drošībā.

Sirds lietās rādīsi savus talantus tādās jomās kā apvainošanās un dramatizēšanas mākslas. Pēc šīm izrādēm tev būs vieglāk iziet no lomas, ja ļausies partnera glāstiem, apskāvieniem un citām mīļuma izpausmēm.
Tev, kā nesavažotajam, vislielākās izredzes iepazīties ar dvēseles un sirds radinieku būs novembra beigās. Uz to laiku veic pilnu sava eksterjera apkopi un inventarizāciju, lai visā krāšņumā vari žilbināt un nekas nenobruktu.

Novembrī vajadzētu aizmirst par ekstrēmām izklaidēm un lēkšanu līdzi citu izdarībām. Citi tiks cauri sveikā, bet tu vari kādu laiku rotāties ģipša bruņās. Veselības stiprināšanai nebaidies doties uz slimnīcu un sanatoriju.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!