Zvaigžņu tulks: Nedēļa sākas ar relaksētu noskaņojumu…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Nedēļa sākas ar relaksētu noskaņojumu…

Nedēļa sākas ar relaksētu noskaņojumu un nebūt ar vēlmi skriet vai rāpties pa karjeras kāpnēm. Garīgas un intelektuālas ievirzes nodarbības tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt kādu goda medaļu vai naudas žūksnīti.

Tāpēc, profesionālajos ceļos dodoties, apbruņojies ar izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz profesionāla palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Attiecībās var būt daudz kas slēpts, tavai šodienas uztverei nesaprotams. Jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt, jo pēcsvētku asaras garantētas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Jūtīgumam un emocionalitātei pieaugot, palielināsies tava interese par noslēpumaino, cilvēku mīklām un dabas mistērijām. Pat brienot savas dienišķās maizes pelnīšanas takas, būsi savu sapņu un atmiņu varā.

Vērsis. Jebkurā gadījumā un situācijā nevarēsi palikt vienaldzīgs pret citu cilvēku izteikto viedokli vai kritiku. Cerēsi uz brīnumu – domstarpību un problēmu atrisināšanos bez tavas līdzdalības.

Dvīņi. Virtuālā un smalkā pasaule tevi vilinās, tāpēc attiecīgas literatūras lasīšana vai pasākumu apmeklēšana būs tieši atbilstoša tavam psihoemocionālajam noskaņojumam. Līdzsvaru iegūsi baznīcā, kulta un spēka vietās.

Vēzis. Šodien saasināsies tava intuīcija un dzīves norišu uztvere. Droši turpini pārdomas par pagātnes, tagadnes un nākotnes perspektīvu tēmu, bet jaunas pazīšanās gan nevajadzētu dibināt.

Lauva. Šodien jutīsies aizmāršīgs un nespēka pārņemts, tāpēc iespēju robežās izbrīvē laiku pašsajūtas uzlabošanas procedūrām. Īpaši tonizējošas būs ūdens procedūras vai galvas izvēdināšana tā tuvumā.

Jaunava. Šodien iegrozies tā, lai tev būtu brīva dienas kārtība. Pēc saviem ieskatiem organizēsi savas aktivitātes un, visticamāk, tām būs maz sakara ar pienākumiem, ieņemamo amatu un statusa rādītājiem.

Svari. Jebkura darbība, kura rosina tavu iztēli un palīdz tai izpausties būs piemērota šodienas enerģētikai. Svarīgu personīgo plānu realizācija vai lēmumu pieņemšana gan būs uz kādu dienu jāatliek.

Skorpions. Uz prāta asumu un ātrumu nevarēsi paļauties, tāpēc visas likmes jāliek uz izturību un apņēmību. Darījumi ar naudu ir jāpārceļ uz kādu citu dienu vai arī jālūdz kāda palīdzība, ja darīšana ar ļoti lielām summām.

Strēlnieks. Pievērs izmanību kādreiz izteiktām vēlmēm vai sapņiem, jo šodien ir iespēja piedzīvot to realizēšanos dzīvē. Garīgas un intelektuālas ievirzes nodarbības tevi vilinās un motivēs vairāk par iespēju nopelnīt kādu goda medaļu vai naudas žūksnīti.

Mežāzis. Tavas iedomas skries pa priekšu racionālajam saprātam, tāpēc praktiskos un lietišķos uzdevumus būs pagrūti veikt vai tie vispār ir noliekami gaidīšanas režīmā. Jaunu plānu vai apņemšanos šodien neizdosies palaist dzīvē.

Ūdensvīrs. Dienai būs fantāziju, cerību un nereālu iedomu fons. Jaunus darbus šodien neuzsāc, jo pats būsi pagātnes atmiņu un izdzīvotās pieredzes gūstā, kas neļaus virzīt lietas oriģināli un novatoriski.

Zivs. Šodien sevi neterorizē ar ierobežojumiem un nogurdinošiem pienākumiem. Tavus smagos pūliņus tāpat neviens neievēros un nenovērtēs. Atrodi kādu interesantu nodarbošanos tikai un vienīgi savam priekam.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!