Zvaigžņu tulks: mēneša pēdējā diena, un vari…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: mēneša pēdējā diena, un vari…

Mēneša pēdējā diena, un vari piedzīvot sarežģītās situācijās. Var paraut vaļā negaidītas pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam. Šis ir labs laiks, lai apstātos un kaut ko mainītu vai sakārtotu savā dzīvē. Kopējā dienas enerģētika ļaus it kā novilkt svītru zem šajā gadā uzņemtā kursa un pavērtēt izvēlēto virzienu adekvātumu.

Emocionāli uzskrūvētais fons garantēs nemieru un dižošanos psiholoģiskajās batālijās. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura nebūs pārāk dzīvotspējīga, bet kalpos par īslaicīgu patvērumu.

Ar mīļotajiem silti sadzīvosi, ja ievērosi abpusējas pieņemšanas principu. Lūkosi pēc patiesas saiknes ar savu dārgo, bet būsi viegli ievainojams.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien būsi emocionāli ievainojams, tāpēc izvēlies vietas un cilvēkus, kuri rada miera un sirds komforta sajūtu. Mazajiem sadzīves niekiem šodien piešķirsi lielu nozīmi.

Vērsis. Emocionāli uzskrūvētais fons garantēs nemieru un dižošanos psiholoģiskajās batālijās. Prāta aktivitātes var uzburt vienu otru vīziju, kura nebūs pārāk dzīvotspējīga, bet kalpos par īslaicīgu patvērumu.

Dvīņi. Šodien ļoti delikāti izturies pret cilvēkiem sev līdzās. Daudzi būs īpaši jūtīgi, tāpēc vari sāpināt pats to pat nepamanot. Vari pateikt un izdarīt gandrīz jebko, tikai pasniegšanas manierē būs visa jēga.

Vēzis. Ļausies straumei īpaši nedomādams, kur tā tevi aiznesīs. Šodien tevi neinteresē materiālie labumi un nemeklēsi atzinību, bet lūkosi pēc patiesas saiknes ar kādu tuvu draugu. Būsi viegli ievainojams un orientēts uz garīgām lietām.

Lauva. Visi priekā neaplaudēs tevi sagaidot. Neiznieko laiku un nemūķē aizvērtās durvis, bet labāk paskaties, kas interesants notiek vietās, kuras tev ir pieejamas un kur tevi gaida.

Jaunava. Tas, kas nesen šķita absolūti drošs pasākums, šodien var sākt radīt šaubas. Tas tāpēc, ka šodien būsi tendēts saklausīt negatīvās lietas. Uzmanies, izmantojot nepazīstamu tehniku vai jaunu aparātu, un labāk mācies no citu kļūdām.

Svari. Šodien necenties visiem izdabāt un neuzupurējies. Var gadīties, ka visgrūtākajā situācijā tev uzgriezīs muguru vai nenovērtēs tieši tie cilvēki, kuriem visvairāk uzticies.

Skorpions. Attiecībās tevi sagaida gan jauki, gan bēdīgāki brīži. Necenties priekšlaicīgi svinēt uzvaru vai bezcerībā padoties. Savā partnerī atklāsi gan kaitinošus trūkumus, gan apbrīnojamus dārgumus.

Strēlnieks. Šodien tavs solis var būt lēnāks un prāts kūtrāks. Ja mēģināsi sevi piespiest darboties ātrajā režīmā, pret vakaru vari sajust slimības simptomu pazīmes. Tāpēc ļauj sev darboties saudzējošā režīmā.

Mežāzis. Draugiem un draudzīgām attiecībām ar bijušajiem darba kolēģiem vai partneriem var izrādīties liela nozīme. Tieši viņi var piedāvāt palīdzību kādu finansiālu problēmu sakārtošanā. Noteikti sadarbojies!

Ūdensvīrs. Šodien vari zaudēt reputāciju vai arī nokļūt sarežģītās situācijās. Kā no zila gaisa var uzrasties pārmaiņas jebkurās lietās, tādēļ tas nav veiksmīgs laiks jaunu lietu sākumam. Šis ir labs laiks, lai apstātos un kaut ko mainītu vai sakārtotu savā dzīvē.

Zivs. Necenties visus darbus paveikt vienlaikus. Nekas prātīgs no tā nesanāks. Sāc ar to, kas tev padodas vislabāk un kamēr nonāksi līdz nogurdinošajiem pienākumiem, vari sagaidīt kādu palīgu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru