Zvaigžņu tulks: Kosmisko spēku saspēles šī gada…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Kosmisko spēku saspēles šī gada…

Kosmisko spēku saspēles šī gada pēdējā svētdienā dod iespēju notikt neparedzētiem situācijām un ļauj tavā dzīvē izgaismoties lietām un cilvēkiem, kuri visu laiku bijuši ēnā. Apstākļi var būt tev labvēlīgi un arī paskarbi, bet tie noteikti palīdzēs realizēties tavas personības transformācijām. Ja pārmaiņas neskars tevi personīgi, tad tās var attiecināt uz sadzīvi.

Personīgajās attiecības šodien lomu spēles ļaus izpausties tavam aktiermākslas talantam. Tikai paturi prātā, ka jāmāk savlaicīgi iziet no lomas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Gribēsies sacelšanos pret valdošajiem likumiem, pieprasot vairāk brīvības mīlestībā, radošajās izpausmēs. Vienkārši aizstāvēsi savas dabīgas tiesības būt pašam un atšķirties no pārējiem.

Vērsis. Ieņem filozofisku nostāju attiecībā uz bēgumu tavā maciņā vai bankas kontā. Pārvērtē attieksmi pret ienākumu avotiem un ieņem elastīgu attieksmi pret mūžam mainīgajiem apstākļiem.

Dvīņi. Svētdiena pat varētu izvērsties diezgan daudzsološa, bet ar nosacījumu, ka paliksi mierīgs un nelokāms un nešūposies kā vēja vijole līdzi visām apstākļu un dekorāciju maiņām.

Vēzis. Šodien būsi ļoti miermīlīgi noskaņots, bet apkārt valdošā atmosfēra, turpretī, var izrādīties diezgan kareivīgi noskaņota. Tev paveiksies izvairīties no vietējā mēroga avārijas situācijām un uzpūstām problēmām mājas ietvaros.

Lauva. Daudz kas no iecerētā izvērsīsies tieši pretēji plānotajam, bet tas nenozīmē, ka saņemsi sliktāku rezultātu. Tev būs sarežģīti noturēties pie ierastā vai ieplānotā grafika un arī nevajag.

Jaunava. Pārsteigums kā sniega virpulis var nākt no taviem bērniem vai romantiskā partnera. Neuztraucies, jo pārmaiņu vējš tev dos brīvības sajūtu un iespēju saskatīt jaunas perspektīvas.

Svari. Šodien tev nepienākas eksperimentēt ar jaunām ārstniecības vai dziedniecības metodēm. Dakterīšus arī izvēlies sen pazīstamos un tavu uzticību izpelnījušos. Vislabāk palīdzēs zāļu tējas un mierīgs prāts.

Skorpions. Jebkurā attiecību modelī tieši tev būs jāuzņemas visa atbildība vai arī tevi piespiedīs to darīt. Pat tādi cilvēki, kuri ir izpelnījušies tavu uzticību, visnegaidītākajā brīdī var mainīt savu ādas krāsu.

Strēlnieks. Mazliet sarūgtinās cilvēku uzvedība, kuru vērtības un morāli tu augstu vērtē. Ja tiec pilnīgi izsists no līdzsvara, atceries, ka viss ir mainīgs un nepastāvīgs un šīs izmaiņas skar arī cilvēku spēju būt uzticīgiem saviem principiem.

Mežāzis. Lielo pārmaiņu iespējas tavā ģimenes dzīvē vai tās struktūrā kļūst arvien konkrētākas. Situāciju nianses tevi var skart dziļāk, nekā biji paredzējis, tāpēc vingrinies paškontrolē.

Ūdensvīrs. Tevi var pavedināt tiešā vai pārnestā nozīmē. Neatvairāmi šķitīs kādi piedāvājumi vai paša priekšnojautu realizācijas alkas. Bet kārdinošie kumosi tik viegli rokā nedosies, bet, ja notversi, vari vilties.

Zivs. Pierastie stereotipi gan attiecību veidošanā, gan pienākumu pildīšanā šodien nestrādās. Nav jēgas mēģināt paredzēt notikumu attīstības detaļas un cilvēku attieksmi pret tevi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru