Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Ja tev ir kādas idejas…

Ja tev ir kādas idejas un plāni, un, pat ja tādu nav, tad šodien tie uzradīsies kā no zila gaisa un prasīsies pēc realizācijas. Parādīsi tās savas personības šķautnes, kuras tikai retais ir iepazinis, un tava rīcība samērā ikdienišķās situācijās būs dumpinieciska.

Peļņas un darba jautājumi tiks kārtoti nervozi, bet ļoti raiti. Ja spēsi izturēt šo kustību un nepamanīsies kaut ko salaist grīstē, tad dienas beigās vari lūkoties savā kontā baudīt patiesā apmierinājuma brīdi.

Mīlas lietās vari piedzīvot kādas komplikācijas, no kurām nevarēsi izbēgt, bet tās būs jāatrisina. Atļaujies pajokot, smiekli noārdīs aizvainojuma uzbūvētos mūrus.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Šodien vari iedzīvoties jaunos pienākumos – gan profesionālos, gan personīgos. Nekurni, jo tas ir vieglākais un patīkamākais ceļš uz personīgo vai profesionālo atzinību un arī paaugstinājumu amatā.

Vērsis. Šodien nav tā piemērotākā diena, lai nodotos garām apcerēm vai kalkulācijām par kādu risināmu jautājumu. Enerģētiska rīcība nodrošinās iespēju uzsākt kādu ilgtermiņa biznesa sadarbību.

Dvīņi. Šodien esi pieejams un demokrātisks, nav īstais laiks dižoties ar savu autoritāti. Strādājot pie kāda nopietna uzdevuma saplāno savas darbības un tikai tad sāc deleģēt pienākumus citiem.

Vēzis. Tavs šīs dienas uzdevums vai plāns tiešām piedzīvos skaistu sākumu un labu ceļavēju. Vienu otru šķērsli gan nāksies pārvarēt, bet spēsi to izdarīt ātri un dosies tālāk, atpakaļ neskatoties.

Lauva. Aktivitāti un patīkamo šodien izdosies savienot. Itin labi izdosies plāni vai projekti, ja tie ir saistīti ar sportu, tūrismu un tirdzniecību. Ja neko tādu neesi iecerējis, dodies uz randiņu vai uzņem viesus.

Jaunava. Patīkamas pārmaiņas ir sasniegušās arī tavu ģimenes ligzdiņu. Attiecības ar dzīvesbiedru vai vecākiem kļūs patiesākas un sirsnīgākas. Atļaujies pajokot gan par savām gan mājinieku ķibelēm.

Svari. Ja nevēlies pārāk zīmēties kādā pasākumā vai ar darbu saistītā saietā, paliec ēnā, bet saglabā visu redzošas un dzirdošas acis un ausis. Savus nodomus un vēlmes realizēsi ar citu cilvēku rokām.

Skorpions. Neesi pārāk bargs un nosodošs un saņemsi cilvēku lielo paldies. Ja neilgojies pēc kāda pateicības, tad vismaz apzinies, ka nodomus šobrīd vienatnē neizdosies realizēt un tā vai citādi nāksies meklēt kādu kompanjonu.

Strēlnieks. Jo spēcīgāka būs tava vēlme kaut ko izdarīt vai novest līdz galam, jo sāpīgāk uztversi visus šķēršļus un ierobežojumus, kuri stāsies tavā ceļā. Padomā kā apmānīt savu lielo degsmi.

Mežāzis. Kāds fantastisks pasākums tavā virsvadībā var aizkavēties citu cilvēku vienaldzības vai spītības dēļ. Tev jāatrod pareizās pogas, uz kurām uzspiest, lai pārliecinātu kolēģus vai draugus neboikotēt notiekošo.

Ūdensvīrs. Profesionālās un personīgās attiecības netiks dibinātas lēnīgās un izjustās sarunās, bet gan košās un neaizmirstamās tikšanās etīdēs. Nemierīgā enerģētika tevi patīkami satrauks.

Zivs. Šodien tevi var nomākt kādi materiālas vai finansiālas dabas ierobežojumi, no kuriem nevarēsi izbēgt un nāksies sakārtot šos jautājumus saskaņā ar prasīto vai likumīgo.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!