Zvaigžņu tulks: Ja šosvētdien nolemsi palikt pie…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Ja šosvētdien nolemsi palikt pie…

Ja šo svētdien nolemsi palikt pie pavisam ikdienišķiem darbiem, pacenties tajos ielikt šķipsniņu radoša pipariņa, tikai tādā gadījumā pats gūsi gandarījumu. Nevajag uzņemties pienākumus tikai mīļā miera labad. Daudz laika veltīsi visādām kopā būšanām – gan ar mīļajiem, gan draugiem, starp citu, šodien var lieliski izlīgt un savstarpēji piedot.

Romantiskajās spēlēs visādi var gadīties. Neviltota ieinteresētība no kāda cilvēka sākumā var likties glaimojoša, bet vēlāk var pārvērsties vajātā murgos, tāpēc, pirms laidies flirtā, padomā vai gribi turpinājumu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Pievēršoties un atceroties sadzīves pienākumus, pasargāsi sevi no nevajadzīgiem pārsteigumiem un negaidītiem uzbraukumiem. Ģimene sniegs garīgu atbalstu un palīdzību psiholoģiskas dabas grūtībās.

Vērsis. Ja būsi viegli ietekmējams un ļausies citu iegribu apmierināšanai, beigās tā būti savaņģots, ka gribēdams nevarēsi atbrīvoties no valgiem. Centies saglabāt savu neatkarīgo stāju un mugurkaulu jebkurās attiecībās.

Dvīņi. Savu pašapziņu pabarosi ar mīļoto cilvēku un, var gadīties arī svešinieku, uzmanības apliecinājumiem. Vari sajusties garlaikots, ja šodien jāveic vienmuļš mājas darbs, tāpēc pacenties rutīnas polkā ieviest kādus nebijušus soļus.

Vēzis. Meklēsi stabilitāti, paredzamību un pazīstamu vidi, kurā varēsi justies droši. Tavos plānos nedrīkst būt gadījuma iegribas, intrigas un mirkļa vājums. Lūko, lai attiecībās ar draugiem nerodas sarežģījumi nebūtisku sīkumu dēļ.

Lauva. Romantiskajās spēlēs visādi var gadīties. Neviltota ieinteresētība no kāda cilvēka sākumā var likties glaimojoša, bet vēlāk var pārvērsties vajātā murgos, tāpēc, pirms laidies flirtā, padomā vai gribi turpinājumu.

Jaunava. Šodien laikā pārbaudītām attiecībām būs liels svars. Ja esi pārliecināts par sevi un savu partneri, nekas nevarēs sašķobīt jūsu savienību. Reizēm pacietība un gudra piekāpšanās ir vislabākais, kas tev dots.

Svari. Meklēsi piepildījumu dažādās ne pārāk nopietnās nodarbēs un blakus darbos, kas beigu galā var izpausties nesaprotamā tukšuma un vilšanās sajūtā. Ar pāri darītājiem šodien var lieliski izlīgt un savstarpēji piedot.

Skorpions. Ja vēlies paust kādu cēlsirdīgu žestu savu mīļoto virzienā, padomā, lai caur rindiņām un ar ķermeņa valodu neizpaustu sīkumainību. Pacenties ikdienišķajos darbos ielikt šķipsniņu radoša pipariņa, tikai tādā gadījumā pats gūsi gandarījumu.

Strēlnieks. Šodien viss stāsts ir par neitralitātes ievērošanu. Nedrīksti sadarboties un atbalstīt karojošos radinieku flangus. Sava nostāja ir jādemonstrē no paša sākuma, jo spiediens uz tevi būs no visām pusēm.

Mežāzis. Iespējams, vieglāk sadzīvosi ar notiekošo, ja iesaistīsies notikumos. Vari piedzīvot apskaidrību par to, ka katrai veiksmei vai ieguldītajai piepūlei ir sava cena. Pirmās ziemas noskaņas padarīs tevi gaužām sentimentālu.

Ūdensvīrs. Izvēlies pareizo attieksmi visās ar attiecībām saistītajās situācijās. Var gadīties neparedzēti notikumi, kas tevi piespiedīs strauji izmainīt pierasto uzvedības modeli un rīkoties pilnīgi pretēji tam, kā esi ieradis to darīt.

Zivs. Piemērots laiks, lai saplānotu turpmākās operācijas ar naudiņu. Izšķērdībai jābūt samērojamai un labāk, ja šajā procesā kāds no radiniekiem tev sastāda kompāniju. Pieskati savas flirtētāja izpausmes, jo pašam nemanot un negribot, vari aiziet par tālu.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru