Zvaigžņu tulks: Dienu nedrīkst izniekot, skaitot blusas…

Pievienot komentāru
Zvaigžņu tulks: Dienu nedrīkst izniekot, skaitot blusas…

Dienu nedrīkst izniekot, skaitot blusas un imitējot nopietnību. Šodien uzsāktie, ieplānotie un salīgtie darījumi piedzīvos auglīgu realizāciju un ilglaicīgie plāni nodrošinās pieprasījumu pusgada garumā.

Dodoties profesionālajās gaitās, rēķinies, ka uzstādītās latiņas un barjeras pārvarēsi ar lielāku vai mazāku piepūli. Sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šā gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti.

Partnerattiecībās valdīs vēlme sadarboties. Uzsāktās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Tevī ir daudz pārdrošu ideju un milzīga vēlēšanās, tāpēc pacenties tās izmantot, lai izkultos no situācijām. Tavas runas dāvanas līdzēs vecu grēku un aizvainojumu izlīdzināšanā.

Vērsis. Šodien tevī ir daudz spēka, lai gribētu visus un visu sakārtot. Īpaši dedzīgi dalīsi uzdevumus un padomus. Kad visi nolikti pie vietas, vari parūpēties par savām finansiālajām vajadzībām.

Dvīņi. Vai tas būs tukšs maks vai kādi citi nemieru radoši apstākļi, kas tev ļaus gāzt kalnus, bet šodien tu tiešām paspēsi to, ko vilki garumā iepriekšējās nedēļās. Mācības, sarunu vadīšana un dokumentu sagatavošana ies kā no rokas.

Vēzis. Tev šī izrādīsies smaga darba un liela enerģijas patēriņa diena. Ja latiņu esi uzstādījis tik augstu, tad, draugs, pacenties to arī pārlēkt. Šodien uzsāktās lietas veiksmīgi risināsies un sagādās gandarījumu.

Lauva. Šodien sāc izrakstīt pēdējos rēķinus par šā gada pakalpojumiem vai precēm, ja vēlies, lai tie tiktu samaksāti. Vari paust savas romantiskās simpātijas pretējam dzimumam, viegli flirtējot vai saņemot dūšu un uzaicinot uz vakariņām.

Jaunava. Tava spēja uzspiest un apvārdot citus izpestīs tevi no ne vienas vien nepatīkamas situācijas. Velti sevi intelektuālām nodarbēm, jo šodien uzskicētie plāni sola labus panākumus to realizācijā.

Svari. Dienu nedrīksti izniekot skaitot blusas un imitējot nopietnību. Uzsāktās lietišķās attiecības sola interesantus notikumus vismaz dažu mēnešu garumā. Apkopo norēķinu dokumentāciju un sadarbojies ar grāmatvedi.

Skorpions. Kāda ļoti svarīga darba izdošanās vai izgāšanās var iekrāsot visu dienas noskaņojumu. Bet atceries, jebkurā vērtējumā ir objektīvā un subjektīvā komponente, tāpēc centies pieņemt un sadzīvot ar izteikto vērtējumu.

Strēlnieks. Tavs prāts būs izklaidīgs, pasīvs un tendēts tikai uz informācijas uztveršanu. Apkārtējie būs ķecerīgi noskaņoti, tāpēc var izmantot šo izdevību un pavēstīt arī kādus nepatīkamus jaunumus.

Mežāzis. Lai arī prāts klejos citos laukos, tev būs jāsaņemas un jāpabeidz iesāktais. Īpaši tas attiecas uz dokumentiem, juridiskām lietām un jautājumiem, kas skar tavas finansiālās līgumsaistības.

Ūdensvīrs. Šodien joprojām būsi uz viļņa un turpināsi iepriekšējās nedēļa iesākto – diriģēsi sarunas un konsultēsi visās iespējamās dzīves jomās. Labāk izvēlies tādu jomu, kur tavas zināšanas ir neapgāžamas.

Zivs. Ja vēl neesi panācis vienošanos ar saviem līdzcilvēkiem, būsi samiernieciski noskaņots un viegli noslēgsi pamieru. Izrādi interesi par citu idejām un ieklausies svešos viedokļos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!