Zvaigžņu tulks: Diena rosinās pievērsties jautājumiem, kas…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Diena rosinās pievērsties jautājumiem, kas…

Diena rosinās pievērsties jautājumiem, kas skar sadzīvi un gatavošanos svētkiem. Nesagādātās dāvanas un nepielūdzamā kalendāra realitāte varētu būt ļoti labs motīvs izrušināties no mājas un nedaudz izkustēties.

Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz izolāciju savā pasaulē. Tavs transcendentālais noskaņojums var ietekmēt saskarsmi ar apkārtējiem, ja nespēsi kontrolēt viņu ielaušanos tavā personīgajā dzīves telpā.

Attiecībās toni noteiks ģimenes faktors. Mājinieki un tuvinieki uzvedīsies diezgan neprognozējami. Jāmācās novilkt robežas, lai sevi enerģētiski pasargātu.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Psiholoģiski šodien būsi tendēts uz paļaušanos tikai uz saviem spēkiem un finansiālajām iespējām. Tavs noskaņojums var ietekmēt saskarsmi ar apkārtējiem, ja nespēsi kontrolēt viņu ielaušanos tavā personīgajā dzīves telpā.

Vērsis. Šodien kustini tikai tādas lietas, kas tevi uzrunā un aizrauj. Ja nav šīs sajūtas, nemaz neķeries klāt. Tava vājā vieta var izrādīties nespējā atšķirt patieso un īsto no pēkšņā iegribu uzplūdā uzburtā.

Dvīņi. Šodien dosi priekšroku garīgām un emocionālām aktivitātēm, nevis izklaidei. Jutīsi īpašu atbildību pret savu ģimeni un bērniem. Nesagādātās dāvanas un nepielūdzamā kalendāra realitāte varētu būt ļoti labs motīvs izrušināties no mājas.

Vēzis. Pārdomas par palaistām iespējām vai arī ļaušanās neracionālām priekšnojautām, var galīgi sabojāt šo sestdienu. Tev nāks par labu došanās uz kādu Ziemssvētku tirdziņu vai dvēselisku svētku laika koncertu.

Lauva. Šodien norobežosies savā pasaulē vai vismaz ļoti vēlēsies tā darīt. Būsi pārņemts ar vēlmi pašam pārgrupēties. Neliedz sev šo īso, bet dziedinošo sajūtu, citas lietas var pagaidīt.

Jaunava. Labprātīgi ļausies slinkuma izpausmēm. Tava kārē pēc jaunām mantām dominēs pār šodienas realitāti. Tavs īpašais cilvēks šodien ļoti labi izpratīs tavu materiālistisko pasaules uztveri.

Svari. Šodien vari reāli aptvert kādas situācijas komiskumu. Tava rīcība un vārdi tiks interpretēti pilnīgi citā gaismā un neadekvātā kontekstā. Apbruņojies ar ironisku prātu un labu humora izjūtu.

Skorpions. Vienkārši ignorē visu, kas tevi neapmierina vai traucē dzīvot. Būsi laimīgs savā iedomu pasaulē un novērsīsies no visa, kas tevi aizskar. Šodien nevajadzētu ar kādu skaidroties kā arī uzspiest savu dienas kārtību.

Strēlnieks. Īsto brīvības sajūtu grūti notvert, ja visu laiku esi kā uz skatuves un mēģini citiem izdabāt. Neslēp savu jūtīgumu no mīļotajiem un arī viņi tevi ielaidīs savos slēptajos vēlmju laukos, jo ir taču svētku gaidīšanas laiks.

Mežāzis. Attiecībās toni noteiks ģimenes faktors. Mājinieki un tuvinieki uzvedīsies diezgan neprognozējami. Jāmācās novilkt robežas un aizvērt durvis, lai sevi enerģētiski pasargātu.

Ūdensvīrs. Pārdomā, vai dažreiz nevajadzētu ieklausīties citu cilvēku ieteikumos arī attiecībā uz tavas naudas izdošanas politiku. Iespējams, viņi no malas redz labāk tavu plašo žestu patiesās sekas.

Zivs. Šodien spītīgi ievērosi savu dienas kārtību, jo darbu, pirkumu un vēlmju saraksts ir varen garš. Dāvanu gādāšanas nepielūdzamā realitāte varētu būt ļoti labs motīvs, lai nedaudz izkustētos.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru