Zvaigžņu tulks: Aprīlis ir viltīgi pielavījies ar…

0 Komentāru
Zvaigžņu tulks: Aprīlis ir viltīgi pielavījies ar…

Aprīlis ir viltīgi pielavījies ar tā pirmo joku plēšanas, cauri nešanas, muļķa mētāšanas un vella dzīšanas dienu, kura šogad atnākusi ar enerģētisko buķeti, kas drīzāk veicinās ideālismu un tā aizsegā izdarītiem sasteigtiem secinājumiem.

Šodien darbā nāktos nodrošināties no neuzmanības un paviršības kļūdām. Meklē otru viedokli vai neatkarīgu skatu uz katru daudzmaz nopietnu jautājumu, jo pieļautās kļūdas var atsaukties uz tavu reputāciju.

Attiecību lauciņā intuitīvi vairo intensīvas komunikācijas un kopā būšanas iespējas.

Horoskops katrai zīmei

Auns. Kā ierasts pavasarī, ja nu vienīgi ar retiem izņēmumiem, sākas tavu lielo iespēju laiks vai vismaz vēlēšanās skatīties iespēju virzienā. Noteikti neatsakies no savām iecerēm un plāniem, lai kādas barikādes negadītos to ceļā. Vairies no kairinātājiem, pavedinātājiem un citiem tava dārgā laika zadzējiem.
Darbā kosmiskās enerģijas, 5. aprīļa jaunais mēness vai kādi citi spēki tev izkārtos reālu iespēju savu zelta zīli paturēt rokā. Cerētais krēsls, podestiņš un apmaksas cipariņš būs sirdi sildošs un pašapziņu glaimojošs. Tomēr, ak vai, viens super neapdomīgs izlēciens, piruete vai verbālais tango un krēsliņš uz podestiņa izgaisīs kā tuksneša mirāža.
Visādi citādi tavā ikdienas darba vietā ies karsti tiešā vārda nozīmē. Bet tevi tas nenogurdinās, tieši pretēji, šāds ritms tevi iedvesmo un uzlabo garastāvokli. Darba sapulcēs, plānošanās un citās viedokļu apmaiņas formās pievērs uzmanību savam izteiksmes veidam: argumentiem, skaitļiem, faktiem. Iespaids, ko radīsi var būt ar tālejošām sekām. Neļauj citu idejām ņemt virsroku. Mēneša beigās atgriezīsies pie jautājumiem, kurus biji atlicis labākiem laikiem. Laikam jau tie ir pienākuši. Uz ienākumiem gan aprīlī vēlams lūkoties ar plašu skatu un paplašināt to iespējamo meklēšanas perimetru.

Aprīļa intensīvais darba ritms var nostrādāt ar pretēju efektu attiecību un mājas dzīvē. Pārmetumus partneri raidīs tavā virzienā arī par šķietamiem sīkumiem, nemaz nerunājot par garajām virsstundām un brīvdienām.
Ja attiecību pieredze ir ar cienījamu stāžu aprīlī iestājas ideāls laiks bērna ieņemšanai, īpaši, ja sen sapņoji par dzimtas turpināšanu. Ja bērnu tēma nav aktuāla, pēc Lielās piektdienas pilnmēneša, sagaidāms maiguma pilns periods attiecībās ar dzīvesbiedru, kad var ceļot laikā un izbaudīt iemīlēšanos. Brīvajiem ir izredzes pievērst sen iekārota cilvēka uzmanību.

Veselības aprīlī tāpat kā darba būs daudz. Bet, kas par daudz, tas var arī būt par skādi. Tāpēc Lieldienu proteīnu devu nevajadzētu pārspīlēt un, ja olu krāsojumi tiešām vareni, tad padalies ar kaķīšiem, sunīšiem un putniņiem.

Vērsis. Nu varen iedvesmojošs un visādi citādi pietiekams tev būs šis Lieldienu mēnesis. Ļoti pragmatiski izsvērsi svarīgo un būtisko, bet paslaucīsi zem paklāja nesvarīgos sīkumus. Kā pavasara puķes uzziedēs tavi talanti vai citas dzīvi tonizējošas iespējas.
Aprīļa vidū var būt izdevība apvienot profesionālo ar izklaidējošo, dodoties kādā ārzemju komandējumā. No priekšniecības uzdotā godprātīgas izpildes būs atkarīga tava turpmākā sildīšanās vadības saulītē vai arī dienu vadīšana krēslainākos darba nostūros. Tāpēc nenopūdelē iespējas un uzticies savai intuīcijai, kura šajā pavasara sulu laikā būs īpaši spēcīga. Vēl šomēnes vari paspīdēt ar lielisku organizatora talantu, kuru ievēros gan darba aprindās, gan sabiedriskās aktivitātēs.
Uz dāsnu atalgojumu un pat piemaksām, bonusiem un kvartāla prēmijām vari cerēt, ja esi intelektuālā darba veicējs.

Ja vēlies Lieldienu šūpolēs plivināties kopā ar kādu – drošībai, siltumam vai izrādīšanās pēc, tad velti nevelc gumiju un piestrādā pie šī jautājuma jau sākot ar pirmajām mēneša dienām. Šomēnes izveidotās attiecības pat var uzziedināt kādu skaistu mīlas ziedu, ja pats nespītēsies un nevilksi sarkanās vai aizsargkrāsu līnijas. Vienīgi vairies no intīmu sakaru uzsākšanas ar saviem kolēģiem, skauģi un nevalodnieki tevi noēdīs.

Fiziskās un psihiskās veselības jomā var saasināties hroniskās kaites, pats jau zināsi, kas ir tavas vājās vietas un neizliecies to nezinām. Pašsajūtas pasliktināšanos nevajag norakstīt uz pārstrādāšanos, bet gan jāmeklē profesionāla palīdzība.

Dvīņi. Aprīlī tev nevajadzētu lauzīt galvu uz ko koncentrēties, nofokusējies uz garlaicīgo, bet vajadzīgo – darbu un izglītību. Ļoti drīz pats sev teiksi paldies par šo apņemšanos. Labākais veids, kā atrisināt sakrājušās problēmas mājās, ir apslāpēt emocijas un sadzirdēt mājinieku teikto. Draudzīga pretimnākšana ir šī pumpuru mēneša labākā recepte.
Darba aktivitātēs šomēnes labāk skaties, kas tev pie kājām, pa rokai un redzeslauka perimetrā, nevis fantazē par nākotni nezināmo. Šādi tu nepalaidīsi garām mēneša beigās iespējamo, pavisam reālo un taustāmo ieguvumu. Protams, jābūt pacietīgam. Nedrāzies risināt visus darba sarežģījumus un ikdienas sastrēgumus vienlaicīgi. Konsekvence, plānošana un visu iesaistīto viedokļu apkopošana būs ārkārtīgi svarīgas. Bet nu atalgojums, protams, nāks par to pašu izturību, neatlaidību un iešanu kaulā. Patīkamos pārsteigumus jau vari gaidīt pēc 19.aprīļa pilnmēnes.
Ja esi laulībā un ģimenē dzīvojošs, jābūt piesardzīgam un apdomīgam. Tavuprāt, nevainīgais flirts var kļūt par iemeslu nopietnām domstarpībām, kas diemžēl var beigties ne tikai ar atsevišķām guļamistabām. Abpusējās pretenzijas un dusmas nekrājiet kā naudu zeķē, bet izstrīdieties, izkliedzieties, jo vēlāk būs grūti salabot vai saglābt izpostīto. Nesteidzies šķirties vai saieties, jo aprīļa jūtu palojošajās upēs neredzēsi akmeņus.

Savukārt ķermeņa un gara veselībai par prieku, sāc ar pārdomātu un regulāru ēšanu. Prātam var šķist, ka vari pārtikt no darba un svaiga gaisa, bet tavu ķermeni gan tas lāgā neapmierinās. Lieldienu gastronomiskajās lustēs skaties, ko liec mutē, jo iespējama saindēšanās vai kāda vēderkaite. Visu ar mēru!

Vēzis. Mēnesī, kad pasaules kristieši apzinīgi gavē, lai miesās un garā tīri sagaidītu Pestītāja augšāmcelšanos, vari nepajokam paeksperimentēt ar ierasto dzīves stilu un ritmu. Un nekas slikts par to nebūs. Būs vien interesantāk un dzīvotprieks vairosies. Tāpēc jaunas iepazīšanās, jaunas aizraušanās un, ja intuīcija iesaka, arī jauns darbs nāks tik par labu. Iespējas visuma pavēlnieki piespēlēs.

Lai tava pozīcija profesionālajā ringā kļūtu drošāka, meklē un uzturi kontaktus ar vajadzīgajiem cilvēkiem. Kāds no viņiem nākotnē var kļūt par tavu jauno darba devēju vai aizbildni. Ieteikums – par saviem plāniem neklāsti ne draugiem, ne ienaidniekiem (ja nu tādi sarūpēti). Rīkojies, taktiski, nesteidzīgi un saprātīgi. Pārējā darba rutīna, kā ierasts, ar mērenu stresu un pēdējā brīža haosiņu.
5.aprīļa jaunais mēnes aktivizēs finanšu un nekustamo īpašumu lietas. Nāksies investēt enerģiju un laiku komunikācijai ar visādām oficiālām iestādēm, tomēr uz vēlamajiem risinājumiem vēl nāksies pagaidīt.

Personīgajās attiecībās neatstāj novārtā savu dzīvesbiedru. Jūsu attiecību vājākais posms ir nepietiekošs un nekvalitatīvs kopā pavadītais laiks. To var salabot, ja tik būtu vēlēšanās. Protams, citādāka bilde rādās aizraušanās un romantisko sakaru jomā. Tur vari būt arī paraugattiecību čempions.

Pats jau saproti, ka aprīlis nu ir pēdējais laiks sevi uzfrišināt, uztjūnēt vai citādi savest kārtībā, pirms jāsāk nomest visu piesedzošie ziemas apģērbi. Uzkrātie sārņi un ne tikai jādabū ārā no ķermeņa un tikai tad ir jēga kaut ko sakarīgu tajā likt iekšā. Tāpēc nu visa izdoma un arī iespējas ir tavā ziņā. Atkal jāatgādina par vēlēšanos.

Lauva. Neskatoties, ka dabā viss burbuļo, mudž un čivina tev aprīlī ir jānomierinās visās izpausmēs. Sakārto sevi un savu apkārti, lai attīrītu perimetru drosmīgai un radikālai rīcībai nākotnē. Sāc ar savu vizuālo tēlu, bet pārdomāti un lēnām, lai neaizbaidītu visus uz Lieldienām sabraukušos viesus.

Lai maciņā būtu tik, cik vēlies (un vēlies daudz), nāksies nopietni noņemties. Saņemsi godīgi, tieši tik, cik nopelnījis. Vadība arī nebūs ieinteresēta tevi pažēlot, izmantos par visiem simts procentiem. Darbinieki un amata brāļi vai māsas arī vēlēsies veģetēt uz tavu profesionālo prasmju rēķina. Šajā pienākumu un atbildību haosā galvenais ir neapjukt un saglabāt pienācīgu cieņu. Ja šomēnes sastrādātais un attiecīgi nopelnītais tev izrādīsies par īsu, nebaidies aizņemties. Aprīlī ņemtie kredīti viegli un ātri atmaksāsies.

Lai kā tur neietu profesionālajā realizācijā, tad nu jūtu sfērā nav pamata sūdzēties par realizēšanos. Potenciālo partneru acīs būsi neatvairāms. Lai gūtu panākumus vari arī neko nedarīt, tavs šarms un seksualitāte sildīs ne mazāk kā aprīļa saule. Pie šādām kārtīm, ir grūti veikt izvēli un arī nevajag. Pavērosi kā situācija attīstīsies visa pavasara garumā.

Aprīlī ir paaugstināts traumatisms, ko noteikti pats vari kontrolēt un ierobežot. Ja nemetīsies nekādās ekstremālās aktivitātēs, Lieldienu šūpolēs uzvedīsies mierīgi, laivojot uzliksi ķiveri un izmantosi citus nepieciešamos drošības līdzekļus, varēsi iztikt bez traumpunktu apmeklējuma.

Jaunava. Paradoksāli – visi aprīlī gaida un priecājas par Lieldienu brīvdienām, tu – par iespēju normāli t.i. pamatīgi pastrādāt, ienirt mīļotajā darbā līdz nervu galiņiem un, lai netraucē citi pienākumi. Tev izdosies! Šomēnes sabūvētie tramplīni labi kalpos nākotnē.
Turpinot par profesionālo un finansiālo. Šomēnes lieti noderēs prasme iedziļināties (var to arī saukt par matu skaldīšanu) un nesteigties. Pienākuma apziņa neļaus atkāpties pat tādās situācijās, kad visi kolēģi jau būs ne tikai nometuši plintes, bet arī paši notinušies. Lēni braucot varēsi tālu tikt. Un tiksi arī! Finanšu atlīdzība arī nāks lēni, par aprīlī sastrādāto revanšēsies tikai ilgtermiņā.
Pēc iepriekšējā mēnesī nedaudz pazaudētās galvas, aprīlī personīgo attiecību joma tiek pakļauta skarbai kritikai. Tās zemākā un nejaukākā izpausme būs sīkumainība, vēsums, aprēķins un aizdomīgums. Jau labāka izpausme būs tēlot vēso, neaizskaramo un gaidīt, lai bruņinieks vai milēdija pamodina. Tu taču negribi, lai tevi šādā krāšņumā skatītu romantiskais partneris! Sakārto savu galvu un beidz skatīties pār plecu situācijās, kad jādomā ar sirdi.
Pie šādas darba slodzes aprīlī vairies no nervu pārslodzes. Visgraujošākās sekas tavai psihoemocionālajai veselībai var nodarīt ilgstoša trauksme un apslāpētas dusmas. Šīs emocijas nedrīkst krāt un nogrūst tumšajos plauktos. No tām ir jātiek vaļā izsvīstot, izskrienot, izpeldot vai citos veidos, kas tev šķitīs piemērotāki.

Svari. Šajā šūpoļu, pūpolu un olu mēnesī viss notiksies tieši tā kā esi gribējis. Tā kā izbaudi šo brīdi un neiztērējies mazsvarīgos sīkumos. Tevi pārņems saldā atklāsme, ka pēdējā laika sviedri un galvassāpes nav bijušas veltas. Zelta ola jau rokā, bet vēl nesteidz pilnīgi un absolūti atslābt!
Tad nu, aprīlī kopumā un īpaši sākot ar 5. datuma jauno mēnesi, vari droši un rūpīgi iekārtot savu apmetni karjerā sasniegtajās virsotnēs. Izmanto jebkuru iespēju, lai visiem paziņotu un parādītu, ko esi sasniedzis. No vienas puses būsi enerģijas pārpilns, lai turpinātu ceļu uz vēl augstākām virsotnēm, no otras – bīsties pārvērtēt savus spēkus. Daži cilvēki tavu centienu drošības trosi var pārgriezt un kritiens var būt traumatisks.
Profesionāli sasniegtais tiks akurāti un atbilstoši norunātājam apmaksāts. Komplektā ar taupīgumu, piesardzību, plānošanu un skaidru prioritāšu izpratni, uzkrājumi veidos mīkstu drošības spilvenu.

Lai ko tu arī aprīlī pasāktu, tavam mīļotajam partnerim izdabāt nevarēsi. Viņam tevis būs te par maz vai te par daudz. Nemēģini izkalkulēt jūsu attiecību zelta griezuma ciparus, bet gan turpini sarunāties un skaidrot savus lēmumus un rīcību. Ieturi pauzi, vēro un saglabā labu humora izjūtu.
Mēneša pirmajā pusē tava fiziskā un psihoemocionālā kondīcija būs nevainojama, ar nosacījumu, ka visos iespējamos veidos un laikos uzturēsies svaigā gaisā, kas arī gādās par tavu vitalitāti. Ap 19. aprīļa pilnmēnes laiku, kad darbu ritenis uzņems apgriezienus, var par sevi atgādināt kāda hroniska kaite, kuru var dziedēt ar pietiekošu miegu un pareizu atpūtu.

Skorpions. Bezgala tuvu ir tā diena, kad varēsi pagriezt savu dzīves lokomotīvi apmierinājuma un labsajūtas virzienā. Gatavojies šai lielajai dienai aprīlī – izej sabiedrībā, nevairies nodibināt jaunas pazīšanās, sarunājies ar nepazīstamiem cilvēkiem. Starp šiem svešiniekiem var gadīties kāds vieds un tālredzīgs, kurš iedos vajadzīgos padomus.
Darba dzīvē 5. datuma jaunais mēness liek koncentrēties uz veco, atlikto vai neērto problēmu un jautājumu risināšanu. Arī darba rutīnas procedūras, instrukcijas, pienākumu apraksti un drošības procesi prasīt prasīsies pēc tūlītējām izmaiņām un labojumiem. Domu strupceļa vai sastrēguma gadījumā nevajadzētu iet uz konfliktu ar kolēģiem, bet jāmeklē visi miermīlīgie atrisinājuma varianti. Tev būs smalka jušana un nešaubīgi atpazīsi patiesos vai melīgos darbinieku nolūkus.
Tava naudas plūsma tāpat kā Lieldienu šūpoles – te augšā, te lejā. Pārāk nepaļaujies uz citiem finanšu jautājumos un neuztici citiem savu naudu, ar nolūku veikt kādu pirkumu.

Lai arī vitalitāte šajā pumpuru un sulu trakuma mēnesī arvien pieaug, tomēr tev pietrūks iejūtības, elastības un vēlmes pieskaņoties savam mīļotajam cilvēkam. Atkarībā no attiecību stāža un jūtu svaiguma, vai nu pārāk idealizēsi vai arī dzēlīgi kritizēsi savu partneri ar nešaubīgu pārliecību par savas rīcības svēto taisnību. Nomierinies un izvairies dot sarkastiskus un ironijas pilnus padomus. Vari ļoti aizvainot tuvos cilvēkus un viņi var arī nepiedot (parasti gan tu esi tas, kurš nepiedod).

Aprīlī ķermenis nebūs pārāk atsaucīgs un reaģēs, kā tam labpatiks vai kā būsi to mentāli noskaņojis. Vari piedzīvot iekaisumus, asinsspiediena svārstības un asinsvadu problēmas. Vairies apaukstēties vai pārkarst. Draugs, spēkus samēro ar savu vecumu!

Strēlnieks. Smaržīgais aprīlis tev dāvās pat vairāk nekā biji iecerējis. Centies iekrampēties jau sasniegtajā un neļauj nedrošām rokām sabojāt visu pasākumu. Lai arī steidzīgums tevi var mudināt skriet pa priekšu ratiem, tomēr mācies bremzēt un izņem pagriezienus. Ap Lieldienu laiku jau varēsi svilpot šūpolēs.
Profesionālā un darba dzīve rādās daudzsološa un efektīva, ja spēsi koncentrēties un ticēsi savai varēšanai (parasti jau par to nav šaubu). Tavs nestandarta un reizēm pārsteidzošais skats uz lietu norisi palīdzēs rast risinājumus pat galīgi iestrēgušās situācijās. Nepalaid garām iespēju nospīdēt ar visu savu profesionālo prasmju arsenālu. Bet nauda pie tevis šomēnes plūdīs pa dažādiem strautiem un urdziņām, kā jau tas palu mēnesī pienākas. Brīžiem būsi sausā, brīžiem slapjš līdz kaulam. Bet skaties uz notiekošo filozofiski, ar tev vien zināmu pārliecību, ka x brīdī ar naudu viss būs kārtībā. Un tā arī būs.
Ģimenes un personīgajās attiecībās gādā, lai mājās būtu miers. Tev nepieciešama droša aizmugure. Absolūta prioritāte ir ģimenes saites un esošās attiecības. Nemaz neceri uz kādu brīvsoli vai tuvējās teritorijas izpēti. Dzīvesbiedram būs nepieciešama tava līdzjūtība un atbalsts un tas nozīmē līdzās būšanu bez pretenzijām un nosodījuma. Pat, ja mīļotā cilvēka radošās vai profesionālās iniciatīvas tev neliksies tās prātīgākās, atbalsti un ļauj rīkoties. Un rūpes par labklājību novelsies no taviem pleciem.
Tavu fizisko labsajūtu un veselību aprīlī var pabojāt dažādas pārmērības, kas stimulēs asinsrites un aknu kaites. Mērenībā slēpjas visas atbildes. Lūko, lai Lieldienu bagātīgi klātie galdi nepārtop nedēļu garās dzīrēs.

Mežāzis. Mēneša brīdinājums un ieteikums ir rūpīgi izvēlēties sabiedrotos visām dzīves sfērām un situācijām. Izvēles procesam nežēlo ne laiku, ne resursus, jo šie cilvēki tevi pavadīs garāku ceļa gabaliņu. Kāds no taviem tuviniekiem var patiesi un sirds tev palīdzēt. Ieklausies.
Darba aktivitātēs aprīlī liec uzsvaru uz savu pienākumu optimizāciju un tavā pārziņā esošo procesu vienkāršošanu. Šādi atbrīvosies no nevajadzīgiem sīkumiem un iegūsi krietni daudz brīva laika, kuru varēsi izmantot lietderīgāk. Diez vai taviem kolēģiem patiks šādi uzlabojumi, tāpēc nelec acīs un turies ēnā. Savukārt Lielās piektdienas pilnmēness jau palīdzēs tev parādīt līdera prasmes un māku ieraudzīt apslēpto naudu un to saskaitīt.
Jūtu dzīve šajā bangojošo dzīvības spēku laikā nebūs tā vieglākā. Ko darīt, ja tev patīk sev sagādāt grūtības un tad tās varonīgi pārvarēt! Ja pārlieku aizrausies ar personīgās telpas sargāšanu, tiešām cēlā vientulībā tiesāsi savu Lieldienu oliņu. Ģimeniskajiem un precētajiem ir vērts izstrādāt ģimenes paplašināšanas stratēģiju un taktiku.
Veselība tevi nepievils, ja tu ievērosi visus gadalaikam raksturīgos noteikumus – nepārkarst, nepārsalt un sandalēs nestaigāt. Uzsākot pavasara krosiņus, iesildies un sargi locītavas.

Ūdensvīrs. Aprīlis tev kļūs īpašs ar iespēju sakārtot darba vidi un pateikt, kas, kur ir saimnieks. Spēsi tikt skaidrībā, kurš no darbabiedriem duļķo ūdeni, bet ar kuru ir vēlams turēties ciešākā sasaistē. Tev izdosies ne tikai izkarot savu vietu zem spožās aprīļa saules, bet arī sakārtot naudas plūsmu.
Ikdienišķajā darba rutīnā šomēnes nekautrējies kā pirmais celt roku pēc priekšnieka uzdotā jautājuma. Ja tavu dedzību ievēros, drīz var sekot labvēlīgais uzsitiens pa plecu. Var sekot arī kas gruntīgāks – prēmija, algas paaugstinājums. Jebkurā gadījumā ienākumi būs tiešā veidā saistīti ar tavu atjautību, dedzību un entuziasmu darbā vietā.
Ap Lielās piektdienas pilnmēnes laiku skaudri sajutīsi, ka attiecībām vajadzīgs restarts vai vismaz pārgrupēšanās. Sper pirmo soli un tavs mīļotais attiecīgi spers divus soļus un vēl novērtēs tavu iniciatīvu. Savukārt šī mēneša attiecību moto ir patiesums. Ir īstais un gandrīz jau pēdējais laiks apspriest vasaras ceļojumu plānus un maršrutus. Vari iesākt sarunu par kopdzīves jautājumiem. Pagaidām tā neuzkrītoši.
Tava psihoemocionālā veselība šomēnes ir ļoti ciešā sasaistē ar talantu regulēt un ietekmēt garastāvokļa svārstības. Vairāk optimisma un vairāk veselības. Viss ir tieši tik vienkārši. Aprīlī ieteicams pievērsties sportiskam dzīvesveidam, paskriet un auto vietā izvēlēties velosipēdu.

Zivs. Šis pavasara atļaušanās, no apģērba atbrīvošanās un cerēšanās laiks tevī trenēs sīkstumu un pacietību. Kaimiņu būšanas un draugu suņa pieskatīšanas ir tās nevainīgākās no aktivitātēm. Ja spēsi stoiciskā mierā tikt galā ar šo, Lieldienu laikā jau būsi pats optimisma iemiesojums.
Attiecībā uz darbu šomēnes tev jābūt piesardzīgi izvēlīgam. Nevajag uzņemties pienākumu un iesaistīties projektos, kuri tevī raisa aizdomīgumu. Viens otrs sākotnēji izdevīgs darbiņš vai haltūra beigu galā var izrādīties pilnīga izgāšanās. Diemžēl. pilnīgi pasargāts no pievilšanas nebūsi. Neskatoties uz darbu rezultātu neparedzamību, algas diena būs laikā un vēl ar visiem bonusiem piedevām. Aprīlī var uzrasties papildus ienākumu (nelielu, bet regulāru) avots, kuru sargi kā savu acuraugu.
Laulības svētajām vai dēmoniskajām važām saistītos, šomēnes apstākļi piespiedīs pacīnīties par savu ietekmi un galavārdu. Ģimenes situācijas lāpīšanā var iesaistīties teju visa radu saime. Respektējot un cienot radiņus, stingri turies pie savas pārliecības un lēmumiem. Lieldienu svētku galds var pārvērsties par intensīvu debašu tribīni.
Ja novērosi, ka būtiski traucētas kāda orgāna funkcijas, redze, dzirde – meklē ne tikai zāles, bet galvenais cēloņus. Vajadzības gadījumā nevairies uz pāris dienām doties uz klīniku, lai veiktu vispārējo veselības pārbaudi.

Lai uzzinātu, ko vēl tev vēsta zvaigznes, lasi horoskopu sadaļā!

0 Komentāru