Zvaigžņu karu fani par rotaļlietām maksā neiedomājamas summas

Pievienot komentāru
Zvaigžņu karu fani par rotaļlietām maksā neiedomājamas summas
Foto: AFP/ LETA

Filmas Zvaigžņu kari (Star Wars) faniem tiek dota vēl viena unikāla iespēja iegādāties vēsturiskas, ar filmu saistītās rotaļlietas. Pirmajā izsolē – šā gada janvārī – cilvēki par tām bija gatavi atdot 31 tūkst. eiro.

Beidzot pienācis ilgi gaidītais decembris, kad uz kinoekrāniem savu pirmizrādi piedzīvos filmas Zvaigžņu kari septītā daļa. Aptaujas liecina, ka Lielbritānijā tā ir šā gada gaidītākā filma. Cilvēki ir gatavi atdot pat visneiedomājamākās summas arī par teju visām ar franšīzi saistītajām lietām, tostarp vēsturiskajām zvaigžņu karu rotaļlietām.

Izsoļu nams Vectis Toy Auctioneers pirmajā izsolē šī gada janvārī pārdeva 70 ar slaveno filmu franšīzi saistītas lietas, kuru kopējā cena sasniedza 31 tūkst. eiro. Izsole iemantoja tik lielu interesi, ka cilvēki turpināja nest arvien jaunas rotaļlietas, tādēļ jau drīzumā tiks rīkota otra šāda vairāksolīšana.

Izsoles organizatore Ketija Teilore stāsta, ka tās nav tikai rotaļlietas. Daudziem tās gadiem ilgi tika turētas mājas goda vietā, bet citas ir īsti mākslas šedevri.

Visvērtīgākās ir tās rotaļlietas, kuras ir oriģinālajā iepakojumā un nekad nav tikušas atvērtas. Savukārt par vienu no neparastākajām šajā kolekcijā uzskata plastikāta gabaliņu no Boba Feta raķetes prototipa. Pēc prototipa izgatavošanas ražotāji nolēma to tā arī neizdot.

Ļaužu apsēstību ar Zvaigžņu kariem novērtē galerijā!

FOTO