Zodiaka zīmes un gadu gājuma slimības – tur ir saikne!

Komentāri
Zodiaka zīmes un gadu gājuma slimības – tur ir saikne!
Foto: Flickr.com

No pašas dzimšanas līdz 7 gadiem dzīves punkts katram cilvēkam atrodas Auna zīmē. Šī zīme atbild un vada galvu, smadzenes un matus. Bērni līdz 7 gadu vecumam labāk jūtas, ja viņiem šajā laikā nav bijis galvas traumu un sejas sasitumu.

Lai bērns neciestu no kādām kaitēm, ja viņam ir problēmas ar acīm, ausīm, degunu, smadzenēm, matiem, galvas un sejas ādu, pirmkārt, ar to arī jānodarbojas. Tos izārstējot, drīzāk pazudīs arī citu orgānu kaites.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

No 7-14 gadu vecumam dzīves punkts atrodas Vērša zīmē, kas atbild par kakla, mugurkaula kakla daļu, tāpēc šajā vecumā nepieciešams sargāt rīkli un kaklu.

No 14-21 gadam dzīves punkts atrodas Dvīņu zīmē, kas pārvalda elpošanas sistēmu, pirmkārt, plaušas un vielmaiņu. Šajā vecumā organismam īpaši vajadzīgs svaigs gaiss. Ikvienu saslimšanu šajā periodā jāsāk ārstēt ar vielmaiņas normalizēšanu.

No 21-28 gadiem dzīves punkts atrodas Vēža zīmē, tāpēc pēc iespējas saudzīgāk jāizturas pret kuņģi – Vēzis atbild par visu gremošanas sistēmu. Jo labāk šajā vecumā funkcionēs gremošanas sistēma, jo vieglāk tikt galā ar jebkuru citu kaiti.

No 28-35 gadiem ļoti svarīgi saudzēt un nostiprināt sirdi un asinsvadus, jo šajā vecumā dzīves punkts saistīts ar Lauvas zīmi, kas vada sirds un asinsvadu sistēmu. Jo veselāka būs jūsu sirds un asinsvadi, jo ātrāk iespējams atbrīvoties no pārējām kaitēm.

35-42 gadu vecumā īpaša uzmanība jāpievērš zarnu stāvoklim. Uzturā jālieto vairāk produktu ar šķiedrvielām, jo šajā laikā dzīves punkts atrodas Jaunavas zīmē, kas atbild par zarnām. Lai arī ar kādu slimību jūs nesāktu ārstēt šajos gados, sāciet vispirms ar zarnu trakta atveseļošanu.

No 42-49 gadiem jebkura cilvēka dzīves punkts atrodas Svaru zīmē, kas vada nieres un urīnpūsli. Īpaši bīstamas ir uroloģiskās slimības. Tās var izraisīt nopietnus visa organisma traucējumus. Saudzējiet savu veselību pēc 40 gadiem, ikvienas slimības ārstēšanu sāciet ar nieru un urīnpūšļa slimību profilaksi.

No 49-56 gadiem svarīgi rūpēties par dzimumorgāniem, kā arī nepieļaut taisnās zarnas saslimšanas, jo šos orgānus pārzina Skorpions.

56-63 gadu vecumā jābūt īpaši uzmanīgiem pret asins un aknu stāvokli. Šajā laikā dzīves punkts atrodas Strēlnieka zīmē, kas atbild par aknām un uzmana asins stāvokli.

No 63-70 gadiem dzīves punkts ir Mežāža zīmē, kas atbildīga par kaulu un muskuļu sistēmu un imunitāti. Tādā vecumā jebkura orgāna ārstēšana jāsāk ar muskuļu tonusa paaugstināšanu, imunitātes nostiprināšanu, kaulu un locītavu slimību ārstēšanu.

70-77 gadu vecumā cilvēks labāk jūtas, ja viņa dzīvē ir maz kaitinošu faktoru, jo šajā laikā dzīves punkts atrodas Ūdensvīra zīmē, kas vada nervu sistēmu. Šajā periodā uzlabosit visa organisma stāvokli, ja spēsit sevi norobežot no liekiem uztraukumiem.

No 77-84 gadiem dzīves punkts virzās pa Zivju zīmi, ar kuru saistīts limfātiskais sistēmas stāvoklis. Lai uzlabotu savu pašsajūtu, tādā vecumā ieteicams sākt ar organisma attīrīšanu. Vajag nopietni izturēties pret dažādu zāļu lietošanu, jo saindēšanās risks ar tām ir liels, pat ļoti liels.

No 84 gadiem dzīves punkts atkal ieiet pirmajā, Auna zīmē. Turpmāk jūsu veselības stāvokļa atkarība no noteiktu orgānu stāvokļa atkārtojas. Un tā turpinās uz priekšu ik pa 7 gadiem.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl