Žirinovskis: vīrieši nemīl sievietes

Komentāri

Skandalozais Krievijas politiķis Vladimirs Žirinovskis paskaidrojis savu redzējumu par sieviešu un vīriešu attiecībām. Viņš uzskata, ka pārsvarā vīrieši nemīl sievietes un lielākā daļa laulību ir tikai aprēķina rezultāts. Tāpat viņš uzskata, ka sievietes sevi maldina, uzskatot, ka sekss ir apliecinājums vīrieša mīlestībai pret sievieti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

”Nekas tamlīdzīgs!” autoritatīvi paziņoja V. Žirinovskis, ”Es varu pateikt visām planētas Zeme sievietēm – 99% pasaules vīriešu pārguļ ar sievietēm, nejūtot mīlestības jūtas pret viņām. Bet viņa domā – viņš pārgulēja ar mani, tātad mīl mani. Bet tā nav.” Vīrietim ir vajadzīgs fizioloģiskais moments, norāda politiķis.

Kāda sieviete no auditorijas norādīja, ka mīlas priekus būtu jābauda, tikai esot abpusējām mīlestības izpausmēm. ”Bet, nu vīrietim nav mīlestības jūtu pret sievieti. Ko viņam darīt?” jautāja V. Žirnovskis. No auditorijas atskanēja ieteikums vīriešiem, kas nevar sniegt pretmīlestību, nodarboties ar sportu. ”Protams, visi vīrieši no rītdienas tagad nodarbosies ar sportu,” sarkastiski paziņoja V. Žirnovskis. ”Jūs taču saprotat, – es runāju par dabisku nepieciešamību. Var nomākt seksualitāti vīriešos, taču tad parādīsies visādi breiviki,” velkot paralēles ar bēdīgo slaveno Breiviku, kurš nogalināja vairāk nekā septiņdesmit cilvēku Norvēģijā, spriež V. Žirnovskis.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl