Žiperīgā rudā kundzīte Ligita vēl pati neapzinās, ka tikusi līdz TV6 mēneša meitenes finālam!

2 komentāri
Žiperīgā rudā kundzīte Ligita vēl pati neapzinās, ka tikusi līdz TV6 mēneša meitenes finālam!
Konkursā iesūtīts foto

Pagājušajā nedēļā, 7. novembra pusdienlaikā, tika noskaidrotas tās 50 meitenes, kuras pretendēs uz ļoti īpašu balvu – kļūt par vienu no 12 tām meitenēm, kas nākamgad sevi varēs dēvēt jauno TV seju kanālā TV6. Starp finālistēm iekļuva arī rīdziniece Ligita Paurniete.

Viņa ir pārliecinoši vecākā no visām dalībniecēm, taču tas viņai netraucēs līdzvērtīgi cīnīties ar pārējām 49 dāmām par to, ko sapņo daudzas – nokļūšanu TV ekrānā.

Pirmais, kas, ieraugot kundzīti, “lec” acīs, ir viņas ugunīgā matu krāsa. “Man pašlaik ļoti patīk šāda krāsa. Tās mainu bieži, un arī šī gan jau neturēsies mūžīgi. Kad apniks, nomainīšu!” portālam Skaties.lv skaidro Paurniete.

Foto

Viņas sapnis ir dziedāt, jo pati beigusi mūzikas skolas vokālo klasi. Tas ir arī iemesls, kāpēc katru svētdienas vakaru “pielīp” pie ekrāna, jo tiek vērots dziesmu un pārvērtību šovs Izklausies redzēts.

Jautājot, ko viņa vēl pārējām kanāla TV6 mēneša meitenes konkursa dalībniecēm, viņa ir lakoniska: “Lai veicas!”

TOP komentāri

 • Līva
  0 0 0

  Līva

  Viņai vajadzēja piedalīties vecmāmiņu konkursā, ko organizēja aģentūra Miss Latvija. Tādas skaistules palika aiz svītras!
 • Mārtiņš
  0 0 0

  Mārtiņš

  Super! Lai veicās. Vēlos izlasīt kaut ko arī par visām pārējām meitenēm.

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!