Zināms, kuras Latvijas ģimenes piedzīvos pārvērtības Aleksandra Pavlova vadībā

Pievienot komentāru
Zināms, kuras Latvijas ģimenes piedzīvos pārvērtības Aleksandra Pavlova vadībā
Šķieru ģimene cer, ka viņiem nenogriezīs matus. (Foto: Sintija Šteinberga)

Sestdien, 15. septembrī, Lucavsalā ar plašu programmu notiks pirmais brīvdabas festivāls ”Ģimenes svētki”, kura laikā trīs Latvijas ģimenes piedzīvos stila pārvērtības kopā ar pazīstamo modes mākslinieku Aleksandru Pavlovu. Dažas dienas pirms pasākuma kļuvis zināms, kuras tās būs.

Pagājušajā nedēļā tirdzniecības centrā Spice norisinājās ģimeņu stila pārvērtību atlases pasākums. Kopumā pārvērtībām pie Aleksandra Pavlova kāroja 32 ģimenes, no kurām modes mākslinieks izvēlējies trīs – Loginu ģimeni, Metlānu ģimeni no Babītes un Šķieru ģimeni no Rīgas. Festivālā ģimenes piedzīvos imidža pārvērtības frizūrās, grimā un apģērbā.

”Mums iesaistīšanās dažādās avantūrās nozīmē ikdienas rutīnas attālināšanu un iziešanu no komforta zonas. Mums tas ir svarīgi, lai “neiesūnotu” un lai bērniem parādītu ar savu piemēru, ka tā dzīvot ir interesanti, krāsaini. Turklāt tas nepiespiestā veidā paplašina mūsu visu redzesloku,” norāda Šķieru ģimene.

Jautāti, ko no pārvērtībām gaida visvairāk, ģimene atklāj, ka vēlas, lai Aleksandrs viņus pārsteidz, bet, lai nenogriež matus un tēta nupat uzaudzēto bārdu.

Paralēli stila pārvērtībām gaidāma bagātīga izglītojošā programma, kuras ietvaros ar lekcijām un nodarbībām uzstāsies dažādu nozaru profesionāļi un lektori. Festivāla izglītojošajā daļā tiks aptvertas četras galvenās tēmas: Izglītība un praktiskās zināšanas; Kvalitatīva kopā-būšana; Veselība; Bērni. Katra no tēmām sastāvēs no vairākiem apakš-tematiem, piemēram, par laimīgu attiecību mācīšanās praksēm, kontaktu mākslu, personas garīgo izaugsmi, ceļošanu kopā un kopīgu spēļu spēlēšanu, ģimenes fizisko, psiholoģisko un seksuālo veselību un labklājību, adopciju un auglības jautājumiem, veiksmīgu bērnu audzināšanu, izglītības metodēm darbā ar bērniem, kā arī citiem, ģimenes dzīvēs aktuāliem tematiem.

Festivālā būs padomāts par izklaidējošu programmu bērniem un jauniešiem, jo gaidāmas gan radošas darbnīcas, gan spēles, gan izklaides kopā ar dažādiem multfilmu tēliem un supervaroņiem.

Tāpat netrūks arī sportiskākas aktivitātes un konkursi, kur par balvām parūpējušies festivāla sadarbības partneri. Viena no lielākajām dāvanām ir ceļojums no ”Kidy Tour Latvija” četrām personām uz Turciju.

Festivāla tapšanā iesaistījušies Latvijā zināmi mūziķi, kuri, atbalstot festivāla ideju, bez atlīdzības sniegs muzikālus priekšnesumus vai arī dalīsies savā pieredzē par ģimenēm aktuāliem jautājumiem. Festivālā piedalīsies Normunds Rutulis, Miks Dukurs, māsas Šomases (Liene, Kristīne, Sandra Šarlote), Lienes Šomases bērnu un jauniešu radošās studijas audzēkņi, Edvīns Bauers, grupa ‘’The Creek’’, MESA. Vēl citi mākslinieki tiks paziņoti tuvākajās dienās.

Detalizētai programmai un tās jaunumiem var sekot līdzi festivāla ”Facebook” kontā un mājaslapā gimenessvetki.lv.
Festivāla biļetes par draudzīgiem biļešu cenu nosacījumiem ģimenēm pieejamas BezRindas.lv, kā arī “Biļešu serviss” kasēs un internetā. Savukārt cilvēkiem ar invaliditāti un bērniem līdz 14 gadu vecumam ieeja festivālā būs bez maksas.