3 komentāri
Zināmi talantīgo bērnu konkursa ”Kids Awards” skatītāju balsojuma šā brīža līderi
PhotoIF/Nora Krevneva

Skaties.lv pilnā sparā rit skatītāju balsojums par ”Kids Awards 2017” skatītāju simpātiju. Lieldienu brīvdienās vecāki, draugi un vienkārši labas mūzikas mīļotāji bijuši patiešām aktīvi – kopā visu mazo talantu numuri noklausīti jau vairāk kā 10 tūkstošus reižu, kas nozīmē tikpat daudz balsis. Atklājam, kuri ir šī brīža līderi.

Balsojums notiek šeit! Viens klausījums ir viena balss!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Balsošana ir aizklāta, taču Skaties.lv ik pa brīdim atklās, kas notiek tabulā. Šobrīd situācija ir ļoti saspringta – kopā līdz šim saņemti vairāk nekā 10 tūkstoši balsu.

Pirmajā vietā ar 1465 balsīm šobrīd ierindojas Kerija Sauliete. Taču par pārdesmit balsīm atpaliek Annija Riekstiņa. Ar gandrīz vienādu balsu skaitu par trešo un ceturto vietu cīnās Anna Zotikova un Artjoms Apansovs. Piecinieku pagaidām noslēdz Alise Makejeva.

Taču īstā cīņa vēl tikai sākas! Skaties.lv atklāj, ka tabulā ir vesela rinda talantu, kuriem ir ap 1000 balsu un līdz ar to – visas iespējas uzvarēt!

Balsošanas noteikumi ir vienkārši – katru reizi, noklausoties kāda mazā dalībnieka klipiņu, tu šim kandidātam dāvā vienu balsojumu. Lai balsojums tiktu ieskaitīts, jānoklausās vismaz 51% dziesmiņas.

Ja kāda bērniņa dziedājums īpaši iepatīkas, klausies kaut visu dienu, aicini klausīties arī draugus un radus, un mazais talants saņems pamatīgu balsu skaitu. Viens klausījums ir viens balsojums.

Balsošana noslēgsies 27. aprīļa 12.00, un uzvarētājs tiks paziņots tās pašas dienas vakarā, ”Kids Awards” noslēguma ceremonijā.

Foto: apskati konkursantus

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl