Komentāri
Zināmi Skaties.lv un Kino Citadale konkursa uzvarētāji
Foto: Skaties.lv

Portāls Skaties.lv sadarbībā ar k/t Kino Citadele rīkoja konkursu, kurā varēja laimēt gan kino kartes, gan dažādus suvenīrus. Nu zināmi pieci laimīgie konkursa uzvarētāji.

Kopā konkursā piedalījās gandrīz 700 dalībnieku! Laimīgie balvu ieguvēji ir Reinis 2948…, Lolita 2942…., Inga 2607…., Dainis 2910…. un Artūrs arturs….@. Apsveicam uzvarētājus! Ar uzvarētājiem sazināsimies personīgi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Jau ziņots, ka 24. martā ar filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma pirmizrādi tiks atklāta Kino Citadele jaunā zāle SCAPE. Tā dāvās iespēju baudīt pasaules līmeņa kino tehnoloģiju pieredzi un premium komfortu. Visaptveroša dzidra skaņa, nepārspējama attēla kvalitāte un milzīgs ekrāns – lielisks kino piedzīvojums tepat, Latvijā. Vairāk par jauno kinozāli lasi šeit!

Foto no filmas Betmens pret Supermenu: Taisnības rītausma

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl