Zināmi pirmie mākslinieki, kas kvalificējās “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālam!

0 Komentāru
Zināmi pirmie mākslinieki, kas kvalificējās “Eirovīzijas” nacionālās atlases pusfinālam!
Foto: F64

Šovakar, 5. februārī, tika aizvadīts “Eirovīzijas” nacionālās atlases pirmais ceturtdaļfināls, kurā noskaidrojām tos četrus māksliniekus, kas kvalificējās pusfinālam.

No 11 māksliniekiem divus izvēlējās kompetenta žūrija, kuras sastāvā bija grupas “Prāta vētra” bundzinieks Kaspars Roga, dziedātājs Dons jeb Artūrs Šingerejs, producents DJ Rudd un mūzikas izdevējs Guntars Račs, bet divas vietas tika sadalītas skatītāju balsojumā.

Abi balsojumi norisinājās 10 minūtes pēc tam, kad tika aizvadīti visi priekšnesumi. Četras ceļazīmes uz pusfinālu tika sadalītas šādā secībā – Katrīna Cīrule, Miks Dukurs, Anna Zankovska, Edgars Kreilis, Crime Sea, Rock’n’Berries, Lauris Valters, First Question, Franco Franco, Pikaso un Linda Leen.

Kā jau šādās situācijās ierasts, rezultātu paziņošana tika “novilkta” līdz pēdējai sekundei. Pirmā tika paziņota šā vakara uzvarētājdziesma, kas bija Lauris Valters ar dziesmu “Magic Years”. Viņam pusfinālā pievienosies arī Linda Leen ar dziesmu “Who is in charge”, grupa “Franco Franco” ar dziesmu “Up”, kā arī Miks Dukurs ar kompozīciju “Spiritual Priest”.

0 Komentāru