Komentāri
Zināma secība, kādā secībā šovakar uzstāsies “Eirovīzijas” atlases dalībnieki
Foto: F64

“Eirovīzijas” nacionālā atlase startē tieši šodien plkst. 21.25 – pirmie 11 mākslinieki sadalīs četras ceļazīmes uz nākamo kārtu, kas ļaus turpināt cerēt par ceļazīmi uz lielo pusfinālu. Noskaidrosim, kādā secībā visi šodien atrādīsies skatītājiem un žūrijai.

Ir skaidrs, ka kādam šis vakars būs kā pirmais, tā arī pēdējais lielākajā Eiropas dziesmu konkursa atlasē, bet citam tikai ceļa sākums tuvāk sapnim. To, kāda nozīme ir secībai, pirms pasākuma noteikt ir ļoti grūti. Citam patīk pirmajam kāpt uz skatuves, cits labprātāk savu vārdu redzētu tuvāk beigām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šī vakara “Eirovīzijas” nacionālās atlases secība:

 1. Katrīna Cīrule
 2. Miks Dukurs
 3. Anna Zankovska
 4. Edgars Kreilis
 5. Crime Sea
 6. Rock’n’Berries
 7. Lauris Valters
 8. First Question
 9. Franco Franco
 10. Pikaso
 11. Linda Leen

Atgādināsim, ka pēc šī vakaru dalību tālāk turpinās četri izpildītāji. Divus noteiks žūrija, bet divus – skatītāju balsojums.

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl