3 komentāri
Ziņa brīvajām Latvijas jaunkundzēm: kāds rīdzinieks nolēmis sameklēt sev sievu ar “Facebook” starpniecību!
Foto: TT NEWS AGENCY/Scanpix

Interneta loma cilvēka ikdienā pieaug ar katru gadu, iespējams, pat vēl žiglāk. Tajā var iepirkties, pakavēt laiku, arī iepazīties ar partneri, lai nodotos mīlas priekiem. Kāds jaunietis vārdā Kristaps nolēmis izmantot sociālā tīkla “Facebook” starpniecību, lai iepazītos ar savu nākamo sievu.

“Palīgā, draugi! Apnicis būt vientuļajam vilkam, tāpēc meklēju sievu!” savā profilā raksta Kristaps. Viņam ir tikai trīs nosacījumi savai ideālajai sirdspuķītei – vēlamā matu krāsa būtu Latvijas pelēkā, viņa naktīs nedrīkstot krākt un jāmīl būtu gan viņš pats, gan arī kaķis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

CV un portfolio esot jāsūta viņam personīgi! Dāmas, uz priekšu, varbūt šī ir jūsu iespēja tikt pie laba vīra! :)

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl