2 komentāri

Šovasar dibinātā melnā humora grupa ”Zvēri” jaunākajā dziesmā ”Krīt sniegs” aicina ļaudis svētkos nebūt mantkārīgiem un novērtēt lietas, kuras tiek dāvinātas no sirds. Dziesmai radīts arī visai ērmīgs videoklips.

”Jaunākajā singlā atspoguļoti trīs jauniešu piedzīvojumi Ziemassvētkos. Divi no trim jauniešiem ir smagi izlutināti, tāpēc Salatēvs tos kārtīgi soda.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Trešais ir īpašs jaunietis, kuram svētkos pietiek tikai ar jaukiem un mīļiem vārdiem. Jāpiemin arī tas, ka šajos svētkos vecītis ir īpaši neiecietīgs pret tiem, kuri ir izlutināti un nepaklausīgi,” jaunās dziesmas būtību skaidro grupas dalībnieki.

Turklāt Ziemassvētku vecītis smēķē, kaujas un nodarbojas ar huligānismu.

Video

Grupa ”Zvēri” dibināta šovasar, kad trīs puiši no Pārdaugavas nolēma radīt ko drosmīgu un izaicinošu. Viņu pirmā dziesma ”Es esmu seksīgs” populārajā video vietnē Youtube skatīta vairāk nekā 42 tūkstošus reižu.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Ātri pagatavojami un veselīgi! Vasarīgie augļu salāti ar kazas sieru

Netradicionāli Annai Pannai no ”Gatavo 3”, kura ierasti mums pamāca dažādu lielāku un mazāku kūciņu pagatavošanu, šoreiz viņa prezentēs recepti ļoti viegliem un vasarīgiem augļu salātiem. Salātu pagatavošana būs ne tikai ātra, bet arī variācijas tiem var būs visdažādākās, atkarībā no tā, kādas sastāvdaļas tajā brīdī pieejamas.

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā”

Brienot cauri meža biezoknim, pavārs Ēriks Dreibants paviesojas Tele2 projektā „Gudrajā mājā” 1

Šonedēļ Tele2 projektā ”Gudrajā mājā” viesojās tautā iecienītais pavārs, restorāna ”Restorāns 3” šefpavārs Ēriks Dreibants. Tā kā pavārs dzīvo laukos, viņam bija īpaši noderīgi uzzināt par ”Gudrās mājas” iespējām un funkcijām. Lai pārliecinātos, ka ”Gudrā māja” darbojas arī meža biezoknī, jo tad viņa lauku māja nebūtu izņēmums.

Lasi vēl