Ziemassvētku rotājums iekļūst rekordu grāmatā

Komentāri
Ziemassvētku rotājums iekļūst rekordu grāmatā
Foto: Joseph Nadler, Flickr.com

Austrālijas pilsēta Kanbera kļuvusi par mājvietu jaunam Ginesa pasaules rekordam. Kāds vietējais advokāts, labdarības mērķu vadīts, izveidojis Ziemassvētku dekorāciju no virtenēm ar gandrīz 1,2 miljoniem LED spuldzīšu.

No 120 kilometrus garās lampiņu virtenes izveidota instalācija trīs iesaiņotu Ziemassvētku dāvanu formā.

Svētku dekorāciju ar daudzu brīvprātīgo palīdzību izveidojis advokāts Deivids Ričardss. Elektrības izmaksas sedz vietējā elektroenerģijas kompānija.

Pagājušogad Ričardss sasniedza Ginesa pasaules rekordu par savas mājas izgreznošanu ar 502 165 spuldzītēm. Taču četru nedēļu laikā viņa dzīvesvietu ieradās apskatīt aptuveni 75 000 cilvēku, un to radītie sastrēgumi apgrūtināja pārvietošanos mājas tuvumā.

“Es nespēju to vēlreiz nodarīt saviem kaimiņiem un ģimenei,” Ričardss paskaidroja lēmumu šogad pārcelties uz Kanberas centru.

Gaismas instalāciju varēs par brīvu apskatīt no piektdienas līdz pat Vecgada vakaram.

Iepriekšējais rekords par publiskas vietas izrotāšanu ar visvairāk Ziemassvētku lampiņām piederēja Uzbekistānai ar 181 540 spuldzītēm.

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

TOP produkti, ko iesaka eksperti matu kopšanai augustā!

Vasara šogad Latvijā nav bijusi tā svelmainākā, taču tas nenozīmē, ka Taviem matiem nav nepieciešama īpaša – vasaras sezonas – kopšana. Galvasrota jāpasargā gan no ultravioletā starojuma, gan vēja ietekmes. Aplūko ekspertu ieteikumus – kādus produktus labāk izmantot, lai sasniegtu vislabāko rezultātu!

Lasi vēl