Ziemassvētku eglītes izbaro kazām

1 komentārs
Ziemassvētku eglītes izbaro kazām
Foto: Natesh Ramasamy, Flickr.com

Ziemassvētki pagājuši, dāvanas zem eglītēm atrastas un pašas eglītes kļuvušas liekas. Taču tā vietā, lai tās izmestu tuvākajā atkritumu tvertnē, kāds amerikāņu zemnieks piedāvā tās savākt, lai izbarotu savām kazām.

Šīs bioloģiskās saimniecības vadītājs atradis lielisku veidu, kā samazināt izmaksas – viņš savas kazas baro ar Ziemassvētku eglītēm, kas pēc svētkiem savu misiju ir izpildījušas. Turklāt tas ir lielisks veids, kā atbrīvoties no eglītēm videi draudzīgā veidā.

Arī kazas par eglītēm ir priecīgas – papildus zaļumi to diētā vienmēr noder, turklāt eglītes ir lielisks C vitamīna avots. Tāpēc saimniecība ir priecīga par ikvienu eglīti, kas nonāk kazu rīcībā, – šobrīd noēstas jau 200 eglītes. Protams, kazas nepārtiek tikai no eglītēm vien – jaunā barība tiek servēta kā piedeva pamatēdienam.

Uzņēmums pauž gandarījumu par papildu publicitāti, ko šī iniciatīva radījusi tā ražotajai produkcijai – galvenokārt kazas piena produktiem.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Ienāc ar sociālo tīklu profilu vai ievadi savu vārdu

Esi pieklājīgs savos izteicienos. Viedokli argumentē. Raksti tikai tādu komentāru, kas pauž tavu viedokli vai ir noderīgs citiem portāla lietotājiem. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem komentēšanas iespēja liegta.

Lasi vēl