Komentāri
Ziemassvētku dāvanas, ko nav kauns dāvināt vai saņemt pašam
Foto: etsy.com

Jau nākamnedēļ pie durvīm klauvēs Ziemassvētku vecītis, tādēļ dāvanu sarūpēšanu saviem mīļajiem neatliec uz pēdējo brīdi! Iedvesmai – gaumīgas, praktiskas un amizantas Ziemassvētku dāvanas, kas nemaksā vairāk par 10 eiro.

Portāls Skaties.lv sagatavojis Ziemassvētku dāvanu izlasi, ko iespējams iegādāties rokdarbnieku internetā bodītē Etsy. Darbīgākajiem šīs dāvanas varētu kalpot par iedvesmas avotu, lai noskatīto ideju pārvērstu dāvanā pašu rokām.

Piparkūku “garšas” ziepes, šis tas siltumam un noderīgi sīkumi sirsniņai. Lūk, noderīgas, mīļas un oriģinālas dāvanas visdažādākajām gaumēm! Visi šie darinājumi pieejami par cenām, kas nepārsniedz 10 eiro.

Foto

16. decembrī Latvijas Mākslas akadēmijas aulā darbu uzsāks labdarības akcija, izstāde, gadatirgus Jarmarka, kas šogad norisināsies jau trīspadsmito reizi. Ikviens interesents būs laipni aicināts baudīt mākslas gadatirgus īpašo atmosfēru, apskatīt un iegādāties jauno talantu darbus, vienlaikus ziedojot līdzekļus akadēmijas vēsturiski nozīmīgo telpu atjaunošanai. Jarmarka gaidīs apmeklētājus no 16. līdz 30. decembrim.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl