Ziemassvētku ciematu Somijā pārņēmusi milzu rosība

Komentāri
Ziemassvētku ciematu Somijā pārņēmusi milzu rosība
Foto: Bruce McKay, Flickr.com

Ar savu gadskārtējo uzrunu pasaulei klajā nācis Ziemassvētkus vecītis no Rovaniemi Somijā. Viņš visiem planētas bērniem vēl priecīgus Ziemassvētkus, bet pieaugušos šogad aicinājis būt līdzcietīgiem.

Kā ierasts šajā laikā Ziemassvētku vecīša birojā netālu no arktiskā loka valda liela rosība. Decembris, kā zinām, Ziemassvētku vecītim un viņa čaklajiem palīgiem ir gada noslogotākais mēnesis.

Ik gadu Ziemassvētku vecītis saņem lielu skaitu vēstuļu no bērniem visā pasaulē. Daži bērni vēstulēs ietver garu dāvanu sarakstu, citi vienkārši vēlas uzzināt ko vairāk par vīru ar balto bārdu. Šogad Rovaniemi pilsētas Somijā galvenais iedzīvotājs jau saņēmis vairāk nekā pusmiljonu vēstuļu.

Tomēr par spīti laikam, kas jāvelta vēstuļu lasīšanai un dāvanu sarūpēšanai, Ziemassvētku vecītis radis laiku, lai kā ik gadu teiktu savu uzrunu visiem planētas iedzīvotājiem. Šogad viņš atgādinājis, ka visā pasaulē šis bijis smags gads, bet, tuvojoties Ziemassvētkiem, ir jādomā pozitīvi un jāsāk kaldināt nākotnes plāni.

Lielākais gada darbs vecītim gan vēl priekšā. Ragavas ir sagatavotas un arī brieži jau mīņājas, lai apvestu nakts laikā viņu apkārt visai pasaulei. Nevienam nav īsti skaidrs, kā vecītim tas izdodas, bet tiem laimīgajiem, kas kļūst par viņa palīgiem, šis noslēpums ir zināms.

Lasi vēl