Ziemassvētku ciematu Somijā pārņēmusi milzu rosība

Komentāri
Ziemassvētku ciematu Somijā pārņēmusi milzu rosība
Foto: Bruce McKay, Flickr.com

Ar savu gadskārtējo uzrunu pasaulei klajā nācis Ziemassvētkus vecītis no Rovaniemi Somijā. Viņš visiem planētas bērniem vēl priecīgus Ziemassvētkus, bet pieaugušos šogad aicinājis būt līdzcietīgiem.

Kā ierasts šajā laikā Ziemassvētku vecīša birojā netālu no arktiskā loka valda liela rosība. Decembris, kā zinām, Ziemassvētku vecītim un viņa čaklajiem palīgiem ir gada noslogotākais mēnesis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Ik gadu Ziemassvētku vecītis saņem lielu skaitu vēstuļu no bērniem visā pasaulē. Daži bērni vēstulēs ietver garu dāvanu sarakstu, citi vienkārši vēlas uzzināt ko vairāk par vīru ar balto bārdu. Šogad Rovaniemi pilsētas Somijā galvenais iedzīvotājs jau saņēmis vairāk nekā pusmiljonu vēstuļu.

Tomēr par spīti laikam, kas jāvelta vēstuļu lasīšanai un dāvanu sarūpēšanai, Ziemassvētku vecītis radis laiku, lai kā ik gadu teiktu savu uzrunu visiem planētas iedzīvotājiem. Šogad viņš atgādinājis, ka visā pasaulē šis bijis smags gads, bet, tuvojoties Ziemassvētkiem, ir jādomā pozitīvi un jāsāk kaldināt nākotnes plāni.

Lielākais gada darbs vecītim gan vēl priekšā. Ragavas ir sagatavotas un arī brieži jau mīņājas, lai apvestu nakts laikā viņu apkārt visai pasaulei. Nevienam nav īsti skaidrs, kā vecītim tas izdodas, bet tiem laimīgajiem, kas kļūst par viņa palīgiem, šis noslēpums ir zināms.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl