Komentāri
Zelta Zivtiņas reklāmas zvaigznes Zī un Zē jaunajiem “skeiteriem” rāda klasi!
Foto: Kaspars Alksnis

Ja agrāk bija Zelta Zivtiņas seriāls, tad tagad TV kanālos un mājaslapās internetā vērojamas reklāmas ar diviem jauniešiem, slavenās, leģendārās rokgrupas ZZ Top prototipiem – Zī un Zē. Uz skolas noslēgumu Monsterparkā jaunākajiem skrituļdēļa entuziastiem tika sarīkotas sacensības, kurās piedalījās arī minētie personāži.

Izrādās, arī nu jau par Latvijas mēroga zvaigznēm tapušie Zelta Zivtiņas puiši Zī un Zē jeb Renārs Lazda un Rihards Bražinskis prot rādīt trikus ar dēļiem, ko veiksmīgi arī demonstrēja pagājušajās brīvdienās, kad īsi pirms skolas sākšanās Rīgas skeitborda skola piedāvāja sacensības mazākajiem “skeiteriem” – tā, lai vasaras brīvlaiks noslēgtos uz pozitīvas nots.

FOTO

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl