Zaglis pēc ielaušanās veikalā metas līksmā dejā

Komentāri

Novērošanas kameras iemūžinājušas neparastu likuma pārkāpēju. Kāds pusaudzis ielauzies veikalā, lai kameru priekšā… padejotu.

Neparastā ielaušanās notikusi Džangšū pilsētiņas Ķīnā nūdeļu veikalā pulksten 3.50 no rīta. Ieraugot pret sevi vērsto drošības kameru, jaunietis nemetās bēgt, bet gan pagriezās pret kameras objektīvu un sāka dejot. Kad deja bija beigusies, puisis izgāja no veikala, tā arī neko nepaņēmis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Bet ar to šis stāsts nebeidzās. Drīz pēc tam veikalu apmeklēja nākamais viesis. Šis nakts klients vis nedejoja, bet no veikala aiznesa kasi un datoru.

Pagaidām policijai nav izdevies gūt pierādījumus dejojošā zēna saistībai ar īsto zagli. Taču veikala īpašnieks ir pārliecināts, ka tādai ir jābūt. Nūdeļu tirgotājs uzskata, ka, visticamāk, zaglis ir pamudinājis zēnu uz pretlikumīgo rīcību un pusaudzi izmantojis izlūkošanai.

Tiesa, garnadzis nebija iedomājies, kas notiek, ja jaunietis ierauga pret sevi vērstu video kameru… kaut vai nakts laikā.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl