YouTube nosaukusi šā gada populārākos video

Komentāri

Interneta vietne YouTube nosaukusi šā gada populārākos video.

Pirmajā vietā ir publiska sabiedrības izjokošana. Tā paveikta, suni pārģērbjot par milzu zirnekli. Šā video autors ir poļu kinorežisors Silvestrs Vardega. Viņš Polijas ielās izvietoja cilvēku mirstīgo atlieku imitācijas, un, kad garāmgājēji tās pamanīja, drīz vien viņu virzienā jestri nesās briesmīgais radījums. Šis video septembrī tika skatīts 113 miljonu reižu.

Otrajā vietā ierindojās kompānijas Nike reklāma ar Krištianu Ronaldu un Veinu Rūniju galvenajās lomās.

Savukārt par trešo skatītāko video YouTube nosaucis nelielo īsfilmu Pirmais Skūpsts. Sociālā eksperimenta nolūkos tajā tiek savesti kopā pilnīgi sveši cilvēki, kuriem tiek lūgts vienam otru noskūpstīt.

Ceturtajā vietā ir konkurss Balss Itālijā, kurā piedalās mūķene.

Tāpat lielu popularitāti iemantojis arī video, kur tiek demonstrēta tālruņa iPhone spēja saliekties.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl