22 komentāri

Pašmāju dziedātājs Markus Riva, kuru rudenī iepazīsim arī kā pasaulslavenā dziedošo talantu šova “X Faktors” vadītāju, ar savu jaunāko hitu “With you” iekļuvis Krievijas MTV apritē.

Viņa un mūzikas producenta Rodiona Gordina kopražojums iekļuvis pasaulē tik populārā mūzikas kanāla rotācija, un būs redzams starp tādiem pasaulē atpazīstamiem māksliniekiem kā Bruno Mars, Kelvins Heriss, Aivicii u.c.

Video: Rodion Gordon X Markus Riva – With You

“Esmu ļoti priecīgs! Prieks, ka mana darbība turpina attīstīties arī ārpus Latvijas robežām,” portālam Skaties.lv savās sajūtās dalījās Markus Riva. “Būtībā visus manus pēdējos video rāda lielākie Krievijas un Ukrainas mūzikas kanāli, bet MTV vienmēr bijis sapnis, ko vēl realizēt. Tas pats arī ar “X Faktoru”,” tā Riva.

Viņš pats atzīst, ka tas nav bijis viegli. “Tas ir ilgstošs darbs – jāstrādā un “jābīda” sava mūzika. Esmu gandarīts,” savus panākumus komentē Latvijas “X Faktora” vadītājs.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl