Warcraft – visu laiku veiksmīgākā videospēļu kino filma

Komentāri

Tas ir oficiāli – filma par leģēndāro stratēģisko kara spēli Warcraft kļuvusi par visu laiku ienesīgāko šāda veida ekranizāciju uz lielajiem ekrāniem.

Visveiksmīgāk lentai klājies Ķīnā, kur tā iekrājusi vairāk kā 200 miljonus no kopumā nopelnītajiem 377 miljoniem ASV dolāru. Ar šo summu filma pārspējusi iepriekšējo grāvēju – Persijas Princis: laika smiltis. Tā nopelnīja 335 miljonus (pat ar visu inflāciju šīs filmas kopējie ieņēmumi, kas būtu mērāmi aptuveni 370 miljonus ASV dolāru nesniedzas līdz Warcraft līmenim).

Neskatoties uz to, grāvējs piedzīvoja trešo lielāko ieņēmumu kritienu no pirmās uz otro nedēļu, priekša palaižot vien šausmu filmu Piektdiena 13. un Greja Piecdesmit nokrāsas, kopumā otrajā nedēļas nogalē kopš izdošanas nopelnot pat 73% mazāk nekā pirmajā.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl