Komentāri
Viss apnicis? Astroloģes ieteikumi, kā pārdzīvot pēdējo ziemas mēnesi
Foto: LETA

Pirmā februāra diena nāk ar apskaidrības vai pacilātības sajūtu – kā nu kuram. Uzturot pozitīvu attieksmi un meklējot jaunas ierosmes pat mazās un ikdienišķās lietās, palīdzēs tev pārziemot vēl atlikušo mēnesi.

Lūk, astroloģes Ivonnas Dzelmes ieteikumi, kā pārdzīvot šo dienu un visu atlikušo mēnesi!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Nostalģija un sevis pažēlošanas uzplūdi arī varētu būt saistīti ar saules un siltuma deficītu tavā dzīvē. Vari to kompensēt kādā omulīgā pirts rituālā vai aromātisko eļļu masāžas seansā. Ja nesanāk ne viens, ne otrs, noskaties kādu jaunāko filmu vai padzen velnu ar draugiem.

Vai tu jau zini, kas tevi sagaidīs 2017. gadā? Uzzini šeit!

Ja esi apskāvienu un naivā romantisma piekritējs, vari nodoties nebeidzamām privātām sarunām par neko un garām pastaigām jaunā mēness gaismā.

Savukārt tie, kuri naktīs vēlas sasildīties ar otru pusīti, iesakām ielūkoties seksa horoskopā!

Saņem notifkācijas par jaunākajām ziņām! Izvēlies ziņas, izklaide vai abus!
Kas ir notifikācijas?

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl