Virtuālā realitātē piedāvā 200 metru augstumā izglābt mazu kaķēnu

Komentāri
Virtuālā realitātē piedāvā 200 metru augstumā izglābt mazu kaķēnu
Foto: Goran Crnkovic, Flickr

Asu izjūtu cienītājiem izveidota jauna eksperimentāla simulācijas spēle. Baisos un reālistiskos apstākļos – uz šauras laipiņas 60 stāvu augstumā – var pārbaudīt savu izturību pret bailēm no augstuma.

Cilvēki balansē uz šauras koka laipiņas, cenšoties noturēt līdzsvaru – skats no malas varētu šķist ļoti komisks un veicamais uzdevums vienkāršs, taču simulācijas dalībniekiem ir saspringtas sejas izteiksmes.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viņiem ir atbildīgs uzdevums – no augstceltnes 200 metru augstumā jāizglābj mazs kaķēns, kurš izkāpis pa logu un lavierē pa palodzi. Lai gan situācija nav īsta, datortehniķi izstrādājuši ļoti dzīvīgu simulāciju spēli, kas tās dalībniekos ievieš patiesas bailes.

Spēlētāji aprīkoti ar speciālām ierīcēm – virtuālās realitātes brillēm, ķiverēm, cimdiem un apaviem. Lai izvairītos no iespējamiem savainojumiem, pagaidām spēles testēšana notiek izpētes centrā eksperimentālos apstākļos profesionāļu uzraudzībā.

Ne velti spēlei dots nosaukums Baiļu no augstuma šovs, kas izklaidē skatītājus, bet šausmina spēlētājus. Šī ir tikai viena no japāņu simulāciju ražošanas kompānijas izstrādātajām spēlēm. Drīzumā lietotājiem piedāvās spēles, kurās varēs cīnīties ar lielizmēra robotiem un arī, kā sola simulāciju veidotāji, piedzīvot īstas šausmas virtuālā slimnīcā.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl