Komentāri
Virslīgas labākais vārtsargs, ugunsdzēsēji un ģimeniskā šova varonis – “foršo tētu” konkursa spilgtākie dalībnieki!
Konkursā iesūtītais foto

Tev ir foršs tētis, un Tu gribi par to pastāstīt pasaulei? Tev ir lieliska iespēja to izdarīt! Starp citu, vairāk nekā 100 cilvēku to jau izdarījuši, tāpēc tagad vēlamies apkopot interesantākos konkursa pieteikumus.

Maziem bērniem bail no viņa ūsām un dzīvības glābēji

Cilvēki un viņu nodarbes ir visdažādākās. Daudzos pieteikumos nemaz nav norādīta nodarbošanās, bet tajās, kurās ir, vīri dara zelta darbus. Tā, piemēram, Elvijs Lankovskis-Ķeķis un Zigmārs Bauže savu ikdienu aizvada dzīvības, briesmās un glābjot citus, – strādājot par ugunsdzēsēju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vilnis Skudra rūpējas par slimo meitiņu, kurai ir bērnu cerebrālā trieka, bet Jurijs savu ikdienu aizvada, strādājot jūrā par dakteri. Foršo tētu vidū ir arī Latvijas Futbola Virslīgas labākais vārtsargs (titulu ieguva 2014. gadā) Kaspars Ikstens, kurš spēlē “FK Jelgava” sastāvā.

Foto: spilgtākie kandidāti

Edgars Skuja vada izrakumu rotas “Zvaigzne” vienību, bet kā pagaidām komiskāko pieteikumu kronējam Dzintaru Ivanovu, kuram aprakstā rakstīts, ka bērni baidoties no viņa lielo ūsu dēļ. Nedrīkst aizmirst arī tēvu, kurš jau tika atzīst par labu esam visas Latvijas priekšā, un tas ir Uģis Milers no Pidriķiem.

Ari visiem pieteikumiem iepazīties, kā arī pašiem piedalīties konkursā iespējams šeit!

Lasi vēl