Vīrs savu ādu pēc nāves ziedos muzejam

Komentāri

Atvaļinājies skolotājs no Sidnejas savu ādu pēc nāves grasās ziedot Austrālijas Nacionālajai galerijai. Vīrieša ķermeni pilnībā klāj tetovējumi. Pirmais tintes meistardarbs tika iegūts 42 gadu vecumā, aizsākot savu tetovējumu atkarību.

“Kāpēc es vēlos to darīt, es nezinu. Varbūt tāpēc, ka dziļi sirdī esmu izklaidētājs. Es tiešām nezinu,” saka bijušais skolotājs Džefs Ostlings.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Šobrīd māksla nav ietverama tikai gleznās un statujās. Tā ir ieņēmusi jaunu formu. Daudzus tetovētos ķermeņus var uzskatīt par mākslas darbiem, jo tie ir unikāli un to izstrāde aizņem vairākas stundas.

“Tetovējumu var vērtēt kā diezgan interesantu mākslas formu. Mūsdienās tā ir radījusi atjaunotu interesi par mākslu vispār,” akcentē augstskolas pasniedzēja Džemma Andžela.

Džefs ir pirmais cilvēks Austrālijā un, iespējams, pat pasaulē, kurš savu ādu ziedos mākslas muzejam kā apskates objektu.

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl