2 komentāri
Vīriešus visā pasaulē pārņem masu neprāts: publiska “zīmēšanās” brūtīšu kapučjakās
Twitter

Nav noslēpums, ka meitenes vēsajos rudens vakaros labprāt aizņemas savu puišu džemperus, lai omulīgi tajos ieritinātos, lasot grāmatu vai baudot, piemēram, seriālu UgunsGrēks. Veču džemperi ir nonēsāti un mērs pilns. Vīri visā pasaulē izlēmuši publiski atriebties.

Un kur gan labāk atriebties, ja ne sociālajos tīklos, kur vienmēr atradīsies domu biedri un varoņdarbs būs redzams īpaši plašai publikai!

Aizvainotie puiši izveidojuši īpašu tēmturi #takeherhoodie, zem kura vienojas atriebē. Tās ideja ir vienkārša – ja brūte mīl valkāt tavu kapučjaku, paņem arī tu viņas, uzņem smuku “selfiju” un parādi visai pasaulei, neaizmirstot pievienot jau minēto tēmturi #takeherhoodie.

Jau simtiem vīru visā pasaulē vienojušies šajā Twitter karagājienā. Skaties.lv piedāvā apskatīt dažus biedējošākos cīņu kadrus un, protams, aicina pievienoties, ja sirsniņā snauž līdzīgs aizvainojums.

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl