Komentāri
Vīrieši siekalosies, dāmas – apbrīnos! Iepazīsties ar TV6 februāra daiļavu Simonu!
TV6 meitenes februāra filmēšana. Simona. (Sabīne Zvirbule/ Skaties.lv)

Klāt jauns mēnesis, kas nozīmē tikai to, ka laiks iepazīties ar februāra TV6 mēneša meiteni Simonu Andersoni! Portāls Skaties.lv sazinājās ar Simonu, lai uzzinātu, kādas ir viņas sajūtas, esot vienai no 12 nākamajām TV dīvām.

Simona atzīst, ka ir priecīga par iekļūšanu laimīgajā divpadsmitniekā. Meitene skaidro, ka pieteikusies spontāni, pat īsti nemaz neiepazīstoties ar noteikumiem. Laikam ejot, esot sapratusi, ka šī ir vienreizēja iespēja pacīnīties, lai beidzot parādītu sevi plašākai publikai. Pateicoties fanu atbalstam un žūrijas vērtējumam, Simona iekļuva finālā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Aplūko, kā gada skaistākajām dāmām veicās, sperot pirmos soļus televīzijā!

Simpātiskā meitene skaidro, ka 2017. gads, pateicoties TV6 mēneša meitenes projektam, iesācies lieliski – dāmai patīk vadīt pasākumus un šogad pieprasījums pēc daiļās svētku “kurinātājas” ir kļuvis lielāks.

“Pēdējos divus gadus esmu sēdējusi mājās un audzinājusi meitiņu. Projekts mani iedvesmoja apzināties, ka es atkal varu piepildīt savus sapņus,” atklāta ir Simona.

Foto

Simonas atbalstītāji – ģimene un draugi ir priecīgi par Simonas iekļūšanu TV6 mēneša meitenes projektā, tomēr tas nav bijis nekāds pārsteigums, jo meitenei jau iepriekš ir bijusi pieredze gozēties kameru priekšā, piedaloties fotosesijās un filmējoties.

“Ja esmu ko nolēmusi – darīšu pa savam, neklausot apkārtējos,” pārliecināta par sevi ir Simona.

Sportiskā Signe Turauska, janvāra TV6 meitene, nu ir nodevusi stafetes kociņu Simonai, tomēr par Signi mēs vēl dzirdēsim! Uzzini vairāk par atraktīvo skaistuli šeit!

Video

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl