Vīri sacenšas ne vien izveicībā, bet arī baurošanā

Komentāri

Neparastas sacensības notikušas Baltkrievijā. Tur jau 17. gadu cenšas noskaidrot labāko Eiropas briežu baurošanas atdarinātāju.

27 dalībnieki no Baltkrievijas, Polijas, Lietuvas, Igaunijas un vairākām citām valstīm neparastajās sacensībās mēģināja atdarināt briežu baurošanu dažādās situācijās – pirms vai pēc pārošanās, pēc uzvaras cīņā ar citu briedi un riesta laikā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Čempionāta organizators Jurijs Šumskijs skaidro, ka baurošanas atdarināšana nav tikai mednieka prasmju atrādīšana, bet gan īsta māksla. Labāka efekta sasniegšanai pasākuma dalībnieki izmantoja dažādus rīkus, sākot ar gliemežvākiem līdz pat metāla vai plastmasas caurulēm.

Kā skaidro dalībnieks no Slovākijas, tradīcija atdarināt briežu baurošanu ir gadsimtiem sena. ”Mūsu vectēviem nebija labu ieroču, tādēļ viņiem nācās pievilināt briedi, lai tas pienāktu tuvāk, tagad mēs to darām vairāk prieka dēļ,” vīrietis piebilda.

Sacensībās piedalījās arī lietuviešu un igauņu mednieki, bet par labāko brieža baurošanas atdarinātāju tika atzīts mednieks no Polijas.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl