19 komentāri
Violetas “piekaušanas” skandālā liecību sniedz leģendārais Duets Sandra
LMA publicitātes foto

Saistībā ar skandālu, kas apvij 8. oktobra rīta notikumus Jēkabpils klubā Cita atpūta, Skaties.lv uzmeklējusi apvienība Duets Sandra, kura iegājusi Latvijas mūzikas vēsture kā hita Mazcenas mobilais autore. Mākslinieki uzskata par savu pienākumu publiski sniegt liecību.

Apvienībā muzicē laulāts pāris – Sandra un Andris Brīnumi. Mūziķi lepojas ar to, ka savas darbības laikā izdevuši jau 23 albumus un ir grupa ar, iespējams, aktīvāko koncertdarbību Latvijā – Brīnumi jau gadu desmitiem sniedz pa vairākiem koncertiem nedēļā klubos un kultūras namos visā Latvijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Tostarp Citā atpūtā. “Gribam šī skandāla sakarā paust pozitīvu viedokli kluba Cita atpūta sakarā. Redzam, ka daudzi komentētāji saka sliktas lietas par šo iestādi, mēs kā mūziķi uzskatām par savu pienākumu atklāt, ka tā gan nav.

Esam koncertējuši Citā atpūtā, pēdējais Duets Sandra šovs tur bija vēl šajā ziemā. Varam droši teikt – Citā atpūtā viss ir augstākajā līmenī. Tas ir cienījams iestādījums, arī publika kārtīga. Nu, vismaz uz mūsu šoviem,” Skaties.lv stāsta blices runasvīrs Andris.

FOTO: tā ballējas Citā atpūtā

Viņš uzsver, ka lasītājiem, kuri nav bijuši Jēkabpilī, nevajadzētu sadomāties, ka runa ir par piepīpētu ūķīti, kur notiek šausmu lietas un regulāri tiek sistas meitenes.

“Cita atpūta kvalitātes ziņā ir līdzvērtīgs jebkuram Rīgas klubam, tur ir viss, lai kā mūziķi, tā apmeklētāji justos droši.

Ir maldīgi uzskatīt, ka ārpus Rīgas klubos notiek visādas nekārtības – esam koncertējuši visā Latvijā un zinām, ka ir visai daudz augsta līmeņa klubu ārpus galvaspilsētas. Uzskatām par savu pienākumu par to informēt tautu, ja reiz šāds skandāls,” tā Brīnums.

Nezinātājiem viņš paskaidro, ka Jēkabpils Citu atpūtu varētu salīdzināt ar Cēsu Fonoklubu, Jelgavas Krekliem un Red Sun Buffet Liepājā. Savukārt, ja salīdzina ar Rīgu, Cita atpūta nav sliktāka līmeņa kā Nabaklab, Leningrad, Tims Mints, HHC bārs, Teātra bārs un Ķirmis.

Mākslinieks gan piebilst, ka, protams, droši nevar apgalvot, ka Violetas stāsts ir safabricēts, jo pat viscienījamākajās iestādēs mēdz gadīties neražas. Taču Duets Sandra cer, ka konflikts atrisināsies un izrādīsies vien nelāgs pārpratums, jo vieta un tās saimnieki esot nudien cienījami.

TOP komentāri

 • Sandra
 • zv
  +7 +7 0

  zv

  Esmu pret agresiju un fizisku izrēķināšanoos, bet zinot šovu zvaigznes Violetas "jēlo muti" nav brīnums, ka vienreiz atrāvās....
 • Jur4ix
  +6 +5 -1

  Jur4ix

  Hmm, tagad nevaru saprast, kur brīvdienās laist tusēt - uz Fonoklubu vai uz Citu atpūtu? Un kur spēlēs Sandra?

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl