Komentāri
Viņš ir visur! Šā gada lielākais šovbiznesa meistars – ugunsdzēsējs Normunds
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Gadu no gada pašmāju TV kanālos esam iepazinuši dažādus varoņus, kas ik pa laikam migrē no šova uz šovu. Spilgtākā no šīm personām noteikti ir Violeta Stepanova ar saviem uznācieniem tādos šovos kā “TV Zvaigzne” un “Lauku sēta”, bet ir viens, kurš šogad pārspējis viņus visus – Normunds Blauvs.

Ja kādu seju mēs redzam atkārtojamies ik pa laikam, Normunds, šķiet, šogad uzstādījis mērķis piedalīties visur. Viss sākās ar piedalīšanos leģendārā seriāla “UgunsGrēks” fināla sērijā, tad jau pēc pavisam īsa brīža viņš mēģināja iekarot “X Faktora” atlases žūriju Rīgā ar savu dziedājumu, bet maija beigās pieteicās un visu vasaru cīnījās par iespēju filmēties “Viņas melo labāk” līdzinieku sērijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Viens ir piedalīties, bet pavisam kas cits – uzvarēt konkursus, un pagaidām šī bilance ir vairāk nekā pozitīva. Viņš tika filmēties gan “UgunsGrēkā”, gan arī “Viņas melo labāk” veidotāji viņu atzina par līdzīgu esam seriāla varonim Robertiņam, kas nozīmē, ka pavisam drīz viņu atkal redzēsim filmējamies. Jau rudenī uzzināsim, vai arī trešais šovs jeb “X Faktors” viņam izrādījies veiksmīgs.

“Vēlētos iekarot Latviju – tā, lai cilvēki pazīst mani,” portālam Skaties.lv atzina puisis, kurš dienas maizi pelna darbā par ugunsdzēsēju. Normunds darbojas Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā, kur Rīgas reģiona pārvaldes 9. daļā strādā par vada komandieri, bet brīvajā laikā priecē cilvēkus ar savu muzikālo talantu rokgrupā “Higher State of Mind”.

Foto: Normunda gaitas TV šovos 2017. gadā

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Itālijas virtuve! Truša gaļas ragū ar pastu un gailenēm

Šī būs klasiska ragū recepte, kuras pamatā izmantosim truša gaļa. Jārēķinās, ka ragū pagatavošana prasīs salīdzinoši ilgu laiku, taču nekā sarežģīta šī ēdiena pagatavošanā nav, un zemāk esošajā video Uģis Veits no ”Gatavo 3” to parādīs.

Lasi vēl