Viņš ir slieka jeb TOP 5 visu laiku sliktākie videospēļu ļaundari!

Komentāri

Kas videospēles padara par izcilām? Tēli, stāsts un ļaundari. Izklaidējošais tehnoloģiju raidījums “geimeriem” GameFace apskatīja piecus visu laiku ļaunākos tēlus, kurus esam piedzīvojuši datorspēlēs.

Šajā radījumā tā vadītāji Kaspars un Norberts spēlēja datorspēli FarCry 3, kas ir populāra ar savu milzīgo daudzveidību. Taču tas nav viss – šo spēli daudzi atpazīst arī pēc tā ļaunākā tēla Vaas. Viņš ir psihopāts, kurš spīdzina cilvēkus visneiedomājamākajos veidos. Spēles laikā viņš pie tavas kājas piesies akmeni un iemetīs tevi bedrē. To, kas notiek tālāk, redzēsi, ja pats pamēģināsi uzspēlēt šo lielisko spēli.

Šao Kāns ir zināms kā galvenais ļaundaris pasaulslavenajā kautiņu spēlē Mortal Kombat. Viņam ir milzīgs cirvis, ar ko viņš šķaida visu, kas stājas tam ceļā, un viņš nekaunīgi smejas par visiem, jo domā, ka neviens viņam neko nevar izdarīt. Un tā arī ir, tāpēc jau viņš ir “boss”.

Kas jādara cilvēkam, lai viņš izdomātu kaut ko tādu kā Piramīdgalva. Jā, tieši tā! Šis tēls meklējams Silent Hill filmās un spēlēs. Jau pēc nosaukuma var noprast, ka viņam galvas vietā ir piramīda, kā arī šis ļaundaris bruņots ar zobenu. Viņu var atpazīst pēc viena pavediena – visur apkārt saradīsies ļoti daudz tarakāni, bet viņa firmas zīme ir ādas raušanā nost no cilvēku ķermeņiem.

Virsnieks Tenperijs meklējams vienā no slavenās spēļu GTA sērijas, proti, San Andreas. Neskatoties uz to, ka viņš ir policists, no viņa darbībām to nekad nepateiks – Tenperijs iesaistās cilvēku krāpniecība un arī viņa personība nav no tām patīkamākajām. Kā arī, ja gribēsi viņu nodot attiecīgajām instancēm, tas neizdosies, jo viņš pats ir šī attiecīgā instance.

Pirmo vietu šajā lieliskajā topā ieņem Alberts Veskers no Resident Evil videospēlēm. Pašā pirmajā daļā arī viņš ir kārtības sargu iestādes priekšnieks, tikai tā nav vis parasta policija, bet gan specvienība. Spēles beigās izrādīsies, ka tieši viņš ir tas, kura dēļ izplatījās vīruss. Īsts ļaundaris! Kaspara vārdiem: “Viņš ir slieka!”

Video

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl