Viņš ir slieka jeb TOP 5 visu laiku sliktākie videospēļu ļaundari!

Komentāri

Kas videospēles padara par izcilām? Tēli, stāsts un ļaundari. Izklaidējošais tehnoloģiju raidījums “geimeriem” GameFace apskatīja piecus visu laiku ļaunākos tēlus, kurus esam piedzīvojuši datorspēlēs.

Šajā radījumā tā vadītāji Kaspars un Norberts spēlēja datorspēli FarCry 3, kas ir populāra ar savu milzīgo daudzveidību. Taču tas nav viss – šo spēli daudzi atpazīst arī pēc tā ļaunākā tēla Vaas. Viņš ir psihopāts, kurš spīdzina cilvēkus visneiedomājamākajos veidos. Spēles laikā viņš pie tavas kājas piesies akmeni un iemetīs tevi bedrē. To, kas notiek tālāk, redzēsi, ja pats pamēģināsi uzspēlēt šo lielisko spēli.

Šao Kāns ir zināms kā galvenais ļaundaris pasaulslavenajā kautiņu spēlē Mortal Kombat. Viņam ir milzīgs cirvis, ar ko viņš šķaida visu, kas stājas tam ceļā, un viņš nekaunīgi smejas par visiem, jo domā, ka neviens viņam neko nevar izdarīt. Un tā arī ir, tāpēc jau viņš ir “boss”.

Kas jādara cilvēkam, lai viņš izdomātu kaut ko tādu kā Piramīdgalva. Jā, tieši tā! Šis tēls meklējams Silent Hill filmās un spēlēs. Jau pēc nosaukuma var noprast, ka viņam galvas vietā ir piramīda, kā arī šis ļaundaris bruņots ar zobenu. Viņu var atpazīst pēc viena pavediena – visur apkārt saradīsies ļoti daudz tarakāni, bet viņa firmas zīme ir ādas raušanā nost no cilvēku ķermeņiem.

Virsnieks Tenperijs meklējams vienā no slavenās spēļu GTA sērijas, proti, San Andreas. Neskatoties uz to, ka viņš ir policists, no viņa darbībām to nekad nepateiks – Tenperijs iesaistās cilvēku krāpniecība un arī viņa personība nav no tām patīkamākajām. Kā arī, ja gribēsi viņu nodot attiecīgajām instancēm, tas neizdosies, jo viņš pats ir šī attiecīgā instance.

Pirmo vietu šajā lieliskajā topā ieņem Alberts Veskers no Resident Evil videospēlēm. Pašā pirmajā daļā arī viņš ir kārtības sargu iestādes priekšnieks, tikai tā nav vis parasta policija, bet gan specvienība. Spēles beigās izrādīsies, ka tieši viņš ir tas, kura dēļ izplatījās vīruss. Īsts ļaundaris! Kaspara vārdiem: “Viņš ir slieka!”

Video

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl