Komentāri
Vinila fane uz sejas uzglezno 11 leģendāru albumu vāciņu dizainus
Nirvana – Nevermind. Foto: Natalie Sharp

Record Store Day jeb starptautiskā neatkarīgo mūzikas veikalu diena iedvesmojusi britu mākslinieci Natāliju Šārpu (Natalie Sharp) 11 leģendāru albumu dizainus pārvērst detalizētos gleznojumos uz sejas.

Pēc pērn veiksmīgi aizvadītās Mūzikas veikalu dienas māksliniece nolēma atkal sevi apgleznot. No iepriekš plānotajām 40 albumu vāciņu versijām zīmējumos uz ķermeņa īstenojušies 11. Katra mākslas darba tapšana aizņēmusi apmēram 8 stundas.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Māksliniece atzīst, ka vislielākās grūtības sagādājis Maika Oldfīlda albuma Tubular bells vāciņš. “Gleznojot sudraba zvana taisnās līnijas, kas šķērso manu seju, man vajadzēja izmantot palielināmo spoguli. Savukārt King Crimson un Pītera Geibriela albumu vāciņu uzkrāsošana uz sejas bija absolūts prieks, jo tie ir ļoti gleznieciski,” atzīst Natālija.

Interesanti, ka, kamēr tapuši gleznojumi, māksliniece albumiem pievērsusies arī audiāli, tos klausoties no sākuma līdz beigām.

Ar mākslinieces laipnu atļauju esam publicējuši viņas brīnišķīgā veikuma fotogrāfijas.

Plašāk ar Natālijas Šārpas veikumu vari iepazīties viņas mājaslapā nataliesharp.co.uk

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl