Komentāri
Viņa prot urbt un zāģēt! Iepazīsties ar TV6 marta meiteni Anastasiju
Foto: Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Marts nav aiz kalniem, kas nozīmē, ka ikviens kanāla TV6 skatītājs ar nepacietību gaida, kura būs nākamā mēneša TV6 meitene? Iepazīsties, tā ir ikšķiliete Anastasija Vāgnere!

Anastasija savā pieteikuma anketā rakstīja, ka vēlas pārmaiņas dzīvē, kā arī iegūt jaunu pieredzi un iepazīties ar raidījuma “Overtime” Gunti klātienē. Nastjai patīk sporta pārraides, un tieši viņa būs kanāla TV6 mēneša seja!

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Sarunā ar Skaties.lv Anastasija atminas, ka, ierodoties atlasē, bija ļoti satraukusies, tomēr pārvarējusi bailes un ir priecīga, ka iekļuvusi starp finālistēm.

Vai atceries janvāra TV6 meiteni Signi? Ieskaties filmēšanas aizkulisēs!

Iepriekš Anastasijai nav bijusi liela filmēšanās pieredze – viņa reiz piedalījusies “Carlsberg” reklāmas masu skatos, tāpēc, piedaloties TV6 mēneša meitenes projektā, Anastasijai ir patīkams satraukums.

Simpātiskā jaunā māmiņa atklāj, ka jau no bērnības sapņojusi darboties televīzijā, un nu viņai ir tā lieliskā iespēja!

Februāra TV6 meitene Simona parāda, ko prot uz ledus!

Marts ir pavasara sākums, un šis ir Nastjas mīļākais mēnesis – jaunā meitene atzīst, ka gan viņai, gan viņas dēliņam un vīram martā ir dzimšanas dienas. Anastasija priecājas par to, kakļūst gaišāks, viss smaržo un plaukst, tāpēc iesaka ikvienam uzbūvēt putnu būrīti, lai arī mazākajām radībiņām ir svētki!

Esi pirmais, kurš aplūko ekskluzīvo ieskatu TV6 marta meitenes filmēšanas aizkulisēs!

Foto

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu

Mārtiņš Kaija atklāj, kā mīlestību padarīt mūžīgu 3

Tetovējumam ne vienmēr jābūt ar dziļu jēgu – pietiek ar to, ka tas labi izskatās uz ādas – , tomēr visai bieži tetovējumi ir cieši saistīti ar mīlestību – kur nu vēl labāku veidu, kā padarīt to mūžīgu un vienmēr paturēt pie sevis! Tetovēšanas mākslinieks Mārtiņš Kaija neatbalsta tikai vienam otra vārda iemūžināšanu uz ādas – kāpēc gan, ja viens tetovējums var izteikt pat tūkstošiem vārdu.

Lasi vēl