1 komentārs

Kamēr nerimstas tracis ap jaunā repera Neida, īstajā vārdā Nika Endziņa, straujo popularitātes uzrāvienu, skatu no malas uz latviešu hiphopa skatuvi piedāvā kāds vietējais “jūtūberis”.

“Daudzi man jautā, ko es domāju par latviešu repu – kas man patīk, kas nepatīk. Tādēļ es nolēmu uztaisīt Top 10 manas mīļākās latviešu repa dziesmas,” dziesmu desmitnieku pamato LVJarans.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Topā iekļauti tādi hipohopa aprindās zināmi mākslinieki kā Edavārdi, Nātre un Skutelis, Reiks un Ciga. Pilnu topu skaties video un zem tā!

Video

Pilns latviešu repa Top 10 dziesmu saraksts:

10. Ciga – LSF

9. Eliots – Pirmsprojekta stadija

8. Nātre un Skutelis – Bāra bērni

7. Edavārdi – Cilvēks

6. Grifs – Viss Varēja Būt Vienkāršāk pied. Skutelis

5. Maķis – Gribētu Tu

4. Reiks, Punkts uz I,KZR pied. Grifs – Ieskaties Sevī

3. Stilīgie zēni pied. ansis – Eliots

2. Edavārdi – Uzvara

1. Arčijs pied. Lāzeri – Reprezents 2

Jau ziņojām, ka pēdējo nedēļu laikā pie Latvijas hiphopa debesīm uzmirdzējis jaunais censonis Neids no Kuldīgas. Par spīti nelabvēļiem, viņš izdevis otro singlu, kurā publiski pauž jūtas savai draudzenei.

Foto: Neida raibā dzīve

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Meksikas garšas! Tako ar dažādām salsām un vistu

Kad ārā ir tik karsti cik Meksikā, ir jāēd tako, un Linda no ”Gatavo 3” ir sagatavojusi tam recepti. Šis ēdiens būs lielisks ne tikai paša vēderam, bet arī atsvaidzinās tavu cienasta piedāvājumu viesiem ballītē.

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Tele2 “Gudro māju” apskata un novērtē interjera dizainere Santa Meikulāne

Ik nedēļu Tele2 ”Gudrajā mājā” viesojas kāda savā profesijā panākumus guvusi persona. Šoreiz meža biezoknī Gustavu Terzenu apciemoja interjera dizainere, ”Amerikas Arhitektūras balvas 2017″ ieguvēja Santa Meikulāne. Dizainere uzskata, ka tehnoloģijas palīdz ērtāk apieties ar dažādām lietām, tāpēc labprāt apskatīja ”Gudro māju”, lai redzētu, ko no piedāvātajām funkcijām vēlētos iegādāties savai mājvietai.

Lasi vēl