Viesnīcā Bali ļauj Tev gulēt ar zivīm

Komentāri

… tas ir gandrīz burtiski domāts, un šoreiz ne sliktā nozīmē, kā to parasti dzirdam no ļauniem bandītiem amerikāņu bojevikos. Bali valsts ir skaista vieta, bet viens no trūkumiem šādām vietām ir tas, ka šo skaistumu nevar izbaudīt visu laiku. Kā to atrisināt? “Mashable” piedāvā apskatu par, iespējams, vienu no acīm tīkamākajām viesnīcām pasaulē.

Sāksim jau ar to, ka “Bambu Inda Hotel” ir uzbūvējuši numuriņu ar stikla grīdu, zem kuras peld zivis. Šis ir domāts tāpēc, lai izbaudītu īsta “zivs ciema sajūtas”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Videi draudzīgā viesnīca sastāv no vairāk kā duča gadsimtiem vecu javiešu līgavas mājām, ko ar roku cirtuši un taisījuši vietējie inonēziešu amatnieki. Jāpiemin gan, ka īpašnieki ir no Ziemeļamerikas. Mājas iekārtotas starp gleznainiem rīsu laukiem, netālu no Ubudas pilsētas un Mount Batu Kau vulkāna.

Udang House (Udang tiešā tulkojumā nozīmē garneles) ir ļoti populāra izvēle tūristu vidū, ar cenu, sākot tikai no 195 dolāriem par nakti. Tā ir ideāla palikšanas vieta ne tikai ar to, ka stikla grīda dod jums ieskatu zemūdens dzīvē, bet tai ir arī vannasistaba ar stikla jumtu un duša, kas atrodas brīvā dabā. Tā ir izrotāta ar “zvejniekiem draudzīgu” apdari, piemēram, milzu vaļu kauliem, kā arī antīkiem garneļu groziem.

Foto: bambuindah.com

Ja neesat tik ļoti uz Tu ar dzīvi akvārijā, viesnīcā ir daudz citu pārsteidzošu piedāvājumu. Varat laimi meklēt Kolama mājā, kas ir dīvaina, maza mājiņa, ieskauta tādā kā mazā ūdens kanāliņa, pie kuras var piekļūt tikai pārvarot “tiltu”, kas veidot no izretinātiem lieliem akmeņiem.

Foto: bambuindah.com

Foto: bambuindah.com

Vairāk par “Bamu Inda Hotel” iespējām skaties galerijā.

 

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl