Viens no Latvijas top dīdžejiem [Ex] da Bass apvienojas kopdarbā ar igauņu vokālisti Janu Kasku

0 Komentāru
Viens no Latvijas top dīdžejiem [Ex] da Bass apvienojas kopdarbā ar igauņu vokālisti Janu Kasku
Foto: ekrānuzņēmums

Like A Melody ir jaunākais populārā latviešu dīdžeja [Ex] da Bass radio singls. Tas ieturēts lauzto ritmu – drum’n’bass noskaņās, un dziesmai Igaunijā nofilmēts arī videoklips, kurš plašākai sabiedrībai tiek prezentēts kopā ar pašu dziesmu.

Jana Kaska stāsta: “Es jau ļoti sen pazīstu Latvijas top deju mūzikas producentus. Esam vairākkārt sadarbojušies arī līdz šim. Kad viņi ar [Ex] da Bass priekšgalā mani uzaicināja piedalīties dziesmā Like A Melody – daudz nedomāju un piekritu uzreiz!”

Foto

[Ex] da Bass kopā ar saviem kolēģiem Lotaru Lodziņu un Jāni Kalvi skaidro: “Pirms kāda laika, veidojot remiksu vienai no grupas Brainstorm dziesmām, radās ideja pilnīgi jaunam gabalam. Tam mums bija nepieciešams labs vokāls, un uzreiz atcerējāmies par igaunieti Jana Kask, ar kuru dažādu projektu ietvaros bijām sadarbojušies jau iepriekš. Mēs viņai aizsūtījām dziesmas instrumentālo versiju, un viņa radīja melodiju un vārdus. Vēlāk mēs pieslīpējām pēdējās nianses, un dziesma, mūsuprāt, izdevās ļoti interesanta. Kad viss bija gatavs – Jana vēlējās veidot arī videoklipu.”

Tam igaunietes Janas Kaskas acīs ir īpaša nozīme. “Like A Melody videoklipā es stāstu par to, ka dažreiz mums mīļi cilvēki ne vienmēr visaugstāk vērtē iekšējo būtību, bet gan ārējo izskatu, un negrib saprast, ka īstās vērtības ir cilvēkā iekšienē. Protams, stāsts ir ar laimīgām beigām – rēgs kļūst par cilvēku, atrod sevi, pat neskatoties uz to, ka mīļotais cilvēks pamet viņu. Es ceru, ka, noskatoties šo videoklipu, ikkatrs no jums radīs sev kādu jaunu stāstu, kas palīdzēs kļūt laimīgākiem un tādiem, kādi mēs patiesi vēlamies būt.”

Video

[Ex] da Bass, Lotars Lodziņš un Jānis Kalve ir priecīgi par paveikto un atzīst, ka šis ir viens no viņu interesantākajiem projektiem. Viņi saka paldies Janai par sadarbību, kā arī videoklipu, un cer, ka dziesma patiks arī jums visiem!

0 Komentāru