Komentāri

Kinoteātrī Citadele no šodienas piecas dienas būs skatāma režisora Māra Martinsona spēlfilma Romeo n’ Džuljeta, uz kuras bezmaksas seansiem īpaši tiek aicināti 10.-11.klašu skolēni, lai pēc filmas noskatīšanās piedalītos diskusijā par mūsdienu jauniešiem aktuālām tēmām.

Kinoteātrī Citadele no šodienas piecas dienas būs skatāma režisora Māra Martinsona spēlfilma Romeo n’ Džuljeta, kas pērn kļuva par trešo skatītāko pašmājas filmu Latvijas kinoteātros.

Filmas atgriešanās kinoteātrī notiek, pateicoties projektam Šekspīrs manā pagalmā. Ar šī projekta palīdzību filmas radošā grupa un viedokļu līderi Latvijā kopā ar vidusskolēniem veidos dialogu par filmā redzētajām aktuālajām tēmām, kas skar mūsdienu jauniešus, kā arī dalīsies savā skatījumā par sabiedrības vienotību vai sašķeltību mūsu valstī.

Īpaši bezmaksas seansi vidusskolēniem

Projekta Šekspīrs manā pagalmā veidotāji īpaši aicināja Rīgas pilsētas un rajona 10.-11.klases skolēnus un viņu skolotājus no dažādām latviešu un mazākumtautību skolām uz pieciem bezmaksas filmas seansiem, kas kinoteātrī Citadele būs skatāmi līdz 21.oktobrim. Pēc filmas noskatīšanās notiks savstarpējas diskusijas, veidojot dialogu, veicinot izpratni un iecietību par divvalodīgās kopienas integrācijas jautājumiem Latvijā, tādējādi radot jauniešiem iespēju ieklausīties vienam otrā un uzklausīt dažādus viedokļus.

Romeo n’Džuljeta – oficiālais treileris

Romeo n’ Džuljeta ir stāsts, kurā sešpadsmitgadīgajai latvietei Džuljetai ir apnicis bezmērķīgi pavadīt dienas Jūrmalā, un labākas dzīves meklējumos viņa grib doties uz Angliju kopā ar draugu Parisu. Tajā pašā pilsētā dzīvo arī deviņpadsmitgadīgais krievu puisis Romeo, kurš arī grib dzīvot labāk un sapņo par hiphopa mūziķa karjeru plašajā Krievijā. Pēc nejaušas tikšanās abi jaunieši iemīlas, tomēr dažu dienu laikā abu sapņi un cerības uz labāku nākotni sagrūst.

Publicitātes foto

Publicitātes foto

Lasi vēl