VIDEO: žūrija ceļas kājās, mākslinieks izplūst asarās; Stass no Latvijas kļūst par Vācijas šova sensāciju

2 komentāri
VIDEO: žūrija ceļas kājās, mākslinieks izplūst asarās; Stass no Latvijas kļūst par Vācijas šova sensāciju
Kadrs no video

Laikā, kad talantīgi mūziķi un dejotāji no Latvijas viens pēc otra izmēģina spēkus starptautiskā arēnā, piedaloties dažādos citu valstu šovos, par milzu sensāciju parūpējies Stass Šurins. Puisis, kuru Latvija atceras kā ne visai veiksmīgu valsts pārstāvi Jaunajā vilnī, kļuvis par The Voice of Germany sensāciju.

The Voice of Germany pamatprincips ir tāds pats kā Latvijas skatītāju jau dikti iemīļotajam Golos.

Četri pieredzējuši eksperti sēž ar mugurām pret skatuvi un notiek tā sauktā “aklā noklausīšanās”.

Ja tas, kas notiek uz skatuves, kādam no ekspertiem patīk, viņš pagriežas ar seju pret izpildītāju, kurš tajā brīdī muzicē.

Stass, startējot Vācijas šova “aklajā atlasē”, parūpējies par tādu situāciju, kāda šāda veida šovos notiek reti – viena no ekspertēm sajūsmināta pagriezusies pret viņu, jau izdzirdot pirmās Stasa izdziedātās notis.

Drīz vien pret Stasu pagriezās pilnīgi visi žūrijas eksperti, kas ir šāda veida šovu vēsturē rets gadījums. Mākslinieks, to redzot, uz skatuves pats izplūda asarās.

VIDEO

Video ir īpaši emocionāls, jo kopā ar Stasu Vācijā ieradušies viņa draugi un ģimene, kuri, redzot mākslinieka triumfu, nespēj valdīt asaras, bet zālē sēdošie metas dejās, tērpušies krekliņos ar uzrakstu Rīga.

2 komentāri