VIDEO: Zirggalvji izdod ”besīgu” dziesmu par skolu

Komentāri

Ansamblis Horsemen jeb Zirggalvji nepaguruši turpina ”ražot” dziesmas par aktuālajām lietām. Nu Latvijas skolēniem, studentiem un skolotājiem tiek veltīta jauna dziesma par aktuālu tēmu – Skola.

Skolas tēma šobrīd ir ļoti aktuāla, jo daudzi pat nepamanīja, kur tā vasara pagāja, kad atkal jādodas uz skolu, tāpēc ansamblim Horsemen radās ideja dziesmai #Skola Dziesma ir ar mazliet ironisku piesitienu, kā izpaužas skolēnu “besis”, kad no rīta agri jāceļas un jāiet uz skolu!

“Skolas vecuma bērniem ir grūti saprast, kādēļ izglītība ir nepieciešama, un tādēļ viņiem bieži uznāk “besis”, ar ko grūti cīnīties. Protams, arī vairums skolēniem šķiet, ka uz skolu dodas vecāku vai skolotāju dēļ, lai atzīmētos, ka ir bijis – bet reāli jau tie ir tie cilvēki, kas neļauj noiet no ceļa tādā vecumā, un grib, lai iegūst izglītību ar ko konkurēt darba tirgū,” dziesmas ideju pamato Horsemen.

Mūziķi nekāda gadījumā nerekomendē darīt videoklipā redzamās lietas, jo tam ir tikai izklaidējoša nozīme, par ko var pasmieties, kad ir pārgājis “besis”.

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Savu popularitāti atjauno džins: tradīciju stiprināšana, klasisku vērtību cienīšana vai mūsdienu garšas?

Džina popularitāte pasaulē pieaugusi pēdējos 10 gados, bet Latvijā – tikai pēdējo gadu laikā. Pēc Starptautiskā Vīnu un stipro alkoholisko dzērienu reģistra (IWSR) 2017. gada datiem džina patēriņš 2016. gadā ir audzis par 15% (pret 2015. gadu). Šodien džins ir viens no populārākajiem un izplatītākajiem alkoholiskajiem dzērieniem pasaulē. Tam ir dažādi garšu veidi, tomēr vispopulārākais nemainīgi ir tradicionālais džins –  ar izteiktu un patīkamu kadiķogu garšu.

Lasi vēl