VIDEO: Zirggalvji izdod ”besīgu” dziesmu par skolu

Pievienot komentāru
VIDEO: Zirggalvji izdod ”besīgu” dziesmu par skolu
Foto: ekrānuzņēmums

Ansamblis Horsemen jeb Zirggalvji nepaguruši turpina ”ražot” dziesmas par aktuālajām lietām. Nu Latvijas skolēniem, studentiem un skolotājiem tiek veltīta jauna dziesma par aktuālu tēmu – Skola.

Skolas tēma šobrīd ir ļoti aktuāla, jo daudzi pat nepamanīja, kur tā vasara pagāja, kad atkal jādodas uz skolu, tāpēc ansamblim Horsemen radās ideja dziesmai #Skola Dziesma ir ar mazliet ironisku piesitienu, kā izpaužas skolēnu “besis”, kad no rīta agri jāceļas un jāiet uz skolu!

“Skolas vecuma bērniem ir grūti saprast, kādēļ izglītība ir nepieciešama, un tādēļ viņiem bieži uznāk “besis”, ar ko grūti cīnīties. Protams, arī vairums skolēniem šķiet, ka uz skolu dodas vecāku vai skolotāju dēļ, lai atzīmētos, ka ir bijis – bet reāli jau tie ir tie cilvēki, kas neļauj noiet no ceļa tādā vecumā, un grib, lai iegūst izglītību ar ko konkurēt darba tirgū,” dziesmas ideju pamato Horsemen.

Mūziķi nekāda gadījumā nerekomendē darīt videoklipā redzamās lietas, jo tam ir tikai izklaidējoša nozīme, par ko var pasmieties, kad ir pārgājis “besis”.